GALERII: Esmaklassiline iluhommik Noblessneris

GALERII: Esmaklassiline iluhommik Noblessneris

Foto: Kalev Lilleorg

Eelmise nädala kolmapäeval leidis aset eksklusiivne iluhommik, kus ajaloolises Noblessneri sadamas asuvas hunnitu merevaatega restoranis 180 Degrees tutvustati Eesti esimest 100% orgaanilise koostisainetega nahahooldussarja Öli. 

Kohal oli hulgaliselt iluhuvilisi – bändi Öed lauljatar Tuuli Rand, ajakirja Säde peatoimetaja Kristi Pärn-Valdoja, stilist Ženja Fokin, moedisainerid Riina Põldroos, Ketlin Bachmann ja Katrin Aasmaa, näitlejannad Kersti Heinloo, Harriet Toompere ja Karin Tammaru, samuti Öli reklaamnäod Charlene ja Anette Maria Rennit. Ürituselt ei puudunud ka Portaili ilutoimetaja Barbara Kärtner.

Üritusel pakuti Michelini tärniga pärjatud peakokk Matthias Dietheri poolt valminud degustatsioonimenüüd, mis oli inspireeritud Öli koostises olevate ravimtaimede kooslusest ning hoolikalt valitud joogid lihvisid maitseelamused täiuseni. Hõrkude maitsete mekkimise ajal viisid Öli brändi loojad Reet Härmat, Ain Vaga ja Saale Holstein koos ürituse moderaatori Anu Saagimiga osalejad põnevale retkele imelisse ilumaailma, mille märksõnadeks olid orgaaniline koostis, tõhusus, veganlus, vägivallavabadus ja taaskasutus. 

Mis teeb Öli aga nii eriliseks? Üks oluline eelis kreemide ees on see, et Öli toodetes kasutatud orgaanilised õlid suudavad läbida naha pinnal oleva lipiididest kile tänu väikesele molekulmassile, tagades nii maksimaalse imendumise ka naha kõige sügavamatesse kihtidesse. Ühest ravimtaimest saadud õli koostises on kuni 300 erinevat toimeainet. Öli retseptides on 14 -17 väga erilist taime kokku sobitatud nii, et nende vägi kokkusegatuna võimenduks. Orgaaniliselt kasvatatud taimede koostis annab õlidele tervistava toime. Öli sarja toorainel on koguni kaks sertifikaati – Organic Soil Association ja GB-ORG-05 EU Agriculture. Samuti on Öli sarja loojate jaoks tähtis, et koostisaineid ei testita loomade peal ning pakend on valminud enim taaskasutatavatest materjalidest: klaasist ja alumiiniumist. Kõik lähteained pärinevad parimatelt kontrollitud sertifikaatidega taimekasvatajatelt, kes järgivad ausa kaubanduse ja orgaanilise tootmise põhimõtteid. Segude valmistamisel ei kasutata kunstlikke värv- ja lõhnaaineid, sünteetilisi lisaaineid ega GMO-sid. Kõik tooted on läbinud terviseameti, Tartu labori, mikrobioloogilised analüüsid ja kosmeetikatoodete kemikaaliohutuse uuringud.

Täna on Öli valikus on kuus toodet: vananemist ennetava toimega Roosiöli, pinguldav Seitsme Lille Öli, tundlikule nahale noorendav Täiusliku Roosi Öli, meestele Neroliöli, teismelistele suunatud tasakaalustav Jasmiiniöli ja juuksekasvu soodustav peanahaõli Juukseenergia Öli. Uhiuus toode on siidine ning üliniisutav Roosi Kehaöli. Seitsme Lille Öli ja Neroliöli said sel aastal pärjatud ka Buduaari Lemmikute auhinnaga.

Vaata fotosid toimunud iluhommikust allolevas galeriis!

Öli tooted on saadaval e-poes www.oli.organic ja sealt leiab ka Öli edasimüüjate nimekirja.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid