GALERII: Eesti ja Leedu moemõjutajad tutvusid tänavuse H&M Studio kollektsiooniga

GALERII: Eesti ja Leedu moemõjutajad tutvusid tänavuse H&M Studio kollektsiooniga

Foto: Meisi Volt

Täna, 6. septembril saabuvad Postimaja H&Mi kauplusesse ja e-poodi müügile sügisesi moetuuli toova H&M Studio kollektsiooni naisterõivad. Eesti moemõjutajad käisid kultusseriaalist “Twin Peaks“ inspireeritud rõivastega tutvumas aga juba enne lansseeringut. Samuti väisasid üritust Leedu tipp-moeblogijad. Koduse atmosfääriga pärastlõunasel esitlusel nauditi retro-šikki moodi ja ameerikalikke jooke ning küpsetisi.

H&M Studio on kaks korda aastas lansseeritav limiteeritud kollektsioon, mis koosneb trendikatest hooaja võtmekomplektidest. 2018. aasta sügistalvist kollektsiooni innustas kultusseriaali “Twin Peaks“ unenäoline esteetika. Nostalgilist inspiratsiooni pakkus disaineritele ka 50ndate aastate filmitähtede ikooniline välimus.

Kollektsioonist leiab nii daamilikke esemeid kui meestegarderoobi laene − võtmeesemete hulka kuuluvad kehasse töödeldud villane kleit, sipelgapihaga trentšid, indigosinine teksakomplekt, lühikese lõikega kardigan ja sidusega pluusid. Põnevust lisavad garderoobi fuksiaroosat ja punast kombineeriv plisseeseelik ja puidumustriline pükskostüüm. Olgu lisatud, et e-kauplusest saab soetada ka H&M Studio kolledžistiilis meestekollektsiooni.

Lisaks moevalikule tutvusid külalised üritusel ka H&Mi värske parfüümikollektsiooniga, mis loodi koostöös ühe maailma juhtiva parfüümimaja Givaudaniga. 25 lõhnast koosnev kollektsioon täiendab H&M Beauty senist ilutoodete valikut ning on saadaval nii kauplustes kui e-poes.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid