GALERII: Disaini- ja suveniiripoe Woolish Shop pidulik avamine

GALERII: Disaini- ja suveniiripoe Woolish Shop pidulik avamine

Foto: Woolish

Möödunud nädalal tähistas Tallinna vanalinna, aadressile Harju 1 kolimist hubane disaini- ja suveniiripood Woolish Shop.

Teiste suveniiripoodide kõrval tasub Woolishi poodi sisse astuda just seetõttu, et siin pakutav on mõeldud eeskätt oma inimestele. Woolish poe asutajate Eigo ja Anna Siimu sõnul soovivad nad olla nii kaupluse kui oma tootevalikuga inimestele hästi lähedal. Ning küllap seejärel ka turistid teeraja poeni üles leiavad – pakutakse siin ju ehedat ja Eestimaist, mis nii omadele kui külalistele võiks huvipakkuv olla.

“Oma poe boonus on võimalus olla kliendiga vahetus kontaktis ning siin saame katsetada huvi uute toodete vastu. Oma pood on kindlasti ka koht, kus klient saab kõige professionaalsemat infot meie toodete kohta,” ütleb Eigo Siimu. Koos elukaaslase Annaga juba neljandat põlve Woolish brändi vedav Eigo lisab: “Püüame viia kvaliteetse disaini ka mõnes mõttes kommertstoodete tarbijani. Inimesed, kes on Eesti disainist teadlikud ja asjaga kursis, meie poes ei üllatu. Aga oleme võtnud eesmärgiks üllatada just inimesi, kes igapäevaselt kohalike disainerite tegemistele nii palju tähelepanu ei pööra.”

Woolishi poes on esindatud suurim ja uusim kudumibrändi enda tootevalik, mille kõrval pakutakse veel nii keraamikat, kodusisustuskaupu kui ka aksessuaare. Esindatud on sellised brändid nagu Nulku, Stella Soomlais, Lisa Kröber, Helge Stuudio, Bold Tuesday ja paljud teised.

Vaata fotosid Woolish Shopi avamisüritusest allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid