GALERII: Balmain Hair Couture tuli välja juuksevärvidega

GALERII: Balmain Hair Couture tuli välja juuksevärvidega

Foto: Riina Vaikmaa

Luksuslik kaubamärk Balmain Hair Couture tuli välja kauahoitud saladusega – juuksevärvidega. Juuksevärvidesarja Couleurs Couture esitleti ilumaanidele 17. oktoobril Tallinna vanalinnas Desiree Beauty ilusalongis.

Värvimisprotsessi juhtinud Balmaini rahvusvaheline koolitaja Kasper Heemskerk ütleb, et Balmain Hair Couture hakkas juuksevärve välja töötama juba 5 aastat tagasi: “Kuna oleme moebränd, on kreatiivsus väga olulisel kohal ning iga juuksur saab välja töötada just tema kliendi nahatooni ja isiksusega sobiva tooni.” Samuti lubab Kasper, et kõik Balmain Couleurs Couture juuksevärve kasutavad salongid pakuvad elamusliku kogemuse, lausa juuksespaa.

Balmain Couleurs Couture värvide piiramatu toonide spekter on inspireeritud ikoonilisest Balmaini DNAst. Värvid  sisaldavad siidiproteiini, argaania eliksiiri, kookos- ja linaseemneõli ja veel mitmeid luksuslikke koostisosasid ja õlisid. Tootevalikus on 61 erinevat värvi, jagatuna viieteistkümnesse värviseeriasse, lisaks vesinikud. Värve omavahel segades jõuab juuksestilist ja värvikunstnik oma loomingulisust kasutades piiramatu värvispektrini.

Värvidel on ka luksuslik kreemine koostis – nii on neid mugav segada ja peale kanda. Ühtlasi ei jäta juuksevärv nahale mingeid värvijälgi, kuna selles sisalduv kookoseõli annab nahale pehmuse ja kaitse. Värvid rekonstrueerivad ja taastavad juukseid värvimise ajal, kuna sisaldavad kõiki aminohappeid, millest koosnevad ka meie enda juuksed. Värvide kasutamisel on tulemus ette näha ega paku üllatusi just tänu värvides kasutatavatele puhastele väikesemolekulistele mikropigmentidele. Tulemus on särav ja kauapüsiv.

Balmain Hair Couture värvidega on hetkel alustanud kolm salongi Tallinnas: Balmain Hair Couture eksklusiivne esindussalong Decoris Showroom (Telliskivi 60N), Desiree Beauty ilusalong vanalinnas (Suur-Karja 2-5) ja Desiree Beauty ilusalong Hilton hotellis.

Vaata fotosid Balmain Couleurs Couture lansseerimisüritusest allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid