FOTOD: “Nomination Italy X Goldtime” erikollektsiooni esitlus

FOTOD: “Nomination Italy X Goldtime” erikollektsiooni esitlus

Foto: Andres Raudjalg

Möödunud neljapäeva vihma ja tormituulte kiuste sättis Goldtime Solarise keskuses üles rõõmsa vikerkaarevärvilise peo, et saata ära päikselist suve ning tervitada uut kuldset sügishooaega.

Meeleolukat ja positiivset energiat täis õhtut külastasid värvikad suunamudijad, noored andekad lauljad ning kirgi kütsid litrisäras Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand. Õhtu üheks staariks oli esmakordselt Eestisse saabunud Itaalia ehtebrändi “Nomination Italy X Goldtime” erikollektsioon, mille põhiväärtuseks on just eestikeelsete sõnumitega käevõru lülid, mida saab kokku panna tähenduslikuks ja ainulaadseks käeehteks.

„On tohutult uhke tunne, et üks suur ja tuntud Itaalia ehtebränd saab inspiratsiooni pisikese Eestimaa ilust, meie kaunitest naistest ja meie positiivsest energiast. Oleme koostöös disaineritega loonud täiesti ainulaadse ja meile oma, eestikeelsete lülidega erikollektsiooni,” räägib Goldtime’i ostujuht Aveli Kippari. „Personaalsed ja sõnumitega ehted on ehtemaailmas juba aastaid populaarsust kogunud ja see trend ei näi peatuvat ka Eestis. Isikupära ja emotsionaalne side ehtega on muutumas veelgi olulisemaks ning just seetõttu on mul eriti hea meel seda kõikidele jagada. Nomination Italy DNA-ks on juba aastakümneid erinevatest lülidest koosnev personaalselt kombineeritav käevõru.  Tänu mõistlikule hinnatasemele ja rikkalikule valikule on ehtebränd ka väga populaarne kingiidee.“

Vaata fotosid meeleolukast üritusest allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid