FOTOD: Lartusi avas Rocca al Mares uue sisustuskaupluse

FOTOD: Lartusi avas Rocca al Mares uue sisustuskaupluse

Foto: Kalev Lilleorg

Omanäoline kodu- ja sisustuskauplus Lartusi on peale neljakuust pausi avanud Rocca al Mare kaubanduskeskuses uue ja kaks korda suurema esinduskaupluse. Käesoleva nädala neljapäeval tähistati sündmust koos kohalike sisustusgurmaanidega ning juhatati sisse kauaoodatud jõuluhooaeg.

„Uuenenud Lartusist leiab kindlasti Eesti suurima Villeroy & Bochi tootevaliku,” tutvustab Lartusi asutaja Karin Mängel. „Samuti on meil täna esindatud suurim Alessi toodete valik.” Mängel lisab, et suure uuendusena on Rocca al Mare Lartusisse lisandunud vannitoamaailm, milles on esindatud sellised tuntud kaubamärgid nagu Blomus, Menu, Mette Ditmer, Hugo Boss, Meraki ja paljud teised. „Just armastatud Taani kaubamärgi Menu valik on saanud hulgaliselt täiendust ning meie Rocca al Mare kaupluses on kohapeal olemas ka palju Menu mööbli ja valgustite tootenäidiseid,” lisab ta.

Käesolevast nädalast on Lartusi läinud üle jõuluajale. Seetõttu leiab kauplusest nii värskelt kohale jõudnud jõulukollektsioone kui põnevaid kingiideid. „Lartusi tootevalikust on üks populaarsemaid kingiideid kahtlemata aroomiküünlad,” jätkab Mängel. „Seda ka põhjusega, kuna meie valikus olevate Baobabi, Urban Apothecary ja Acqua Di Parma küünlalooming on nagu omaette muinasjutt, mis kutsub avastama – igal hooajal ootame põnevusega, millistele radadele nad meid oma peente parfüümide ja esteetilise disainiga sel aastal viivad!”

Neljapäeval väikeses seltskonnas läbi viidud avamisüritusel uudistatigi teiste seas nii eestlaste südame võitnud kaubamärke Villeroy & Boch, Alessi ja Baobab kui luksuslikku sära ning aegumatuid traditsioone esindavaid jõulukollektsioone, millega üheskoos juhatati sisse aasta kaunim aeg. Hubase meeleolu lõid hooajale kohased suus sulavad jõuluküpsetised ja kihisevad joogid. Seda, kuidas kauneid eesootavaid jõuluhetki jäädvustada, õpetas fotograaf Katrin Press.

Vaata fotosid toimunud üritusest leiab allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid