Festivali Võnge esinejate nimekiri aina täieneb

Foto: Miljardid/Herkki Erich Merila

Festivali Võnge esinejate nimekirja on lisandunud 15 uut artisti, sealhulgas Kali Briis, Tuulikki Bartosik, Mikk Tammepõld ja Jasperino. Piletid 14.-15. juunil Altja rannakülas Lääne-Virumaal toimuvale festivalile on juba müügil Ticketeris.

14.-15. juunil leiab juba viiendat aastat aset kultuurifestival Võnge, mille eripäraks alati looduskeskne toimumispaik, maitsekas artistinimistu ja hubasus. Erinevad lavad asetsevad mõnusalt looduse rüpes, seeläbi luuakse külastajate ja artistide vahel intiimne kontakt ning tuuakse muusika ja loodus inimesele lähedale. Sel aastal tähistab Võnge oma juubelit Lääne-Virumaal, mereäärsel Altjal.

Äsja lisandus esinejate nimekirja 15 uut artisti, kes festivalil kahe suvepäeva ja -õhtu jooksul üles astuvad. Põhiprogrammi lisandusid indie-pop-electro artist Kali Briis ning uus tulija Eesti muusikamaastikul – Kelly’s Puzzle. Põhiprogrammiga paralleelselt kulgevas Kaldalava programmis astuvad live-ettastetega üles akordionivõlur Tuulikki Bartosik, laulja ja laulukirjutaja Mikk Tammepõld ja noor biidimeister Jasperino. Samuti lisavad festivalile elavate esinemistega vürtsi sellised artistid nagu Helivarjud, Rasmus Merivoo & The Marek Tammets ning Sandra Vesseluha. Meeleolukad DJ-setid toovad festivalikülastajateni Kuu Elina, Kivirand, Girti Suun, Luurel Varas, Kerttu Keermaa, Myr ja Öötöö.

Varasemalt on esinejatest juba välja kuulutatud Blow (Prantsusmaa), Douglas Dare (UK), Luke Sital-Singh (UK), Vaiko Eplik & Eliit, Puuluup, Miljardid, Eugénie (Prantsusmaa), Gram-Of-Fun, Kadri Voorand & Andre Maaker, Duo Ruut, Fil Bo Riva (Itaalia), Lexsoul Dancemachine, Curly Strings, Chris Noah (Läti) ja Arno Tamm.

Festival Võnge lisainfo: vonge.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid