Fantaasiaküllane kosmeetikabränd LUSH avab kaupluse Ülemiste keskuses

Foto: LUSH

26. augustil avab paljude armastatud Briti kosmeetikabränd LUSH uue poe uksed Tallinnas Ülemiste kaubanduskeskuses. See on brändi teine kauplus Eestis – esimene pood asub Tallinna südalinnas Foorumi keskuses.

2007. aastal avatud Foorumi keskuse LUSHi pood on saanud Eesti vannisõpradelt väga hea vastuvõtu osaliseks. Olles peagi esindatud ühes suurima külastatavusega ostukeskuses, jõuavad omanäoliselt põnevad tooted veel laiema kasutajaskonnani. LUSHi Ülemiste keskuse kauplus jätkab nii oma olemuselt kui ka paigutuselt hiljuti Foorumi keskuse kaupluses tutvustatud kontseptsiooni. Nii on kaupluse külastajatel mugavam erinevate tootegruppide seas orienteeruda ning endale uusi lemmikuid leida, samuti saab jätkuvalt soovitud tooteid kohapeal proovida.

Muidugi tervitab Ülemiste keskuses külastajaid LUSHile omane aroom ning kindlasti püüab pilke värvidest pakatav väljapanek. Juba tuttavad vannipommid, huulekoorijad, jääl serveeritud värsked näomaskid ja paljud teised tooted on otseloomulikult uues poes esindatud. Puudu ei tule ka LUSHi innovaatilisusest, mis kajastub erilistes hambapesutablettides, dušiželeedes, tahketes šampoonides ja paljudes teistes toodetes.

Kõikidesse LUSHi käsitsi valmistatud toodetesse on valmistajad pannud ainult värskeid looduslikke koostisosi, jätkates ausa kaubanduse ja LUSHile väga südamelähedast loomadel testimise vastast poliitikat.

Sarnased artiklid

Kommentaarid