FANKADELIKU SÜGIS: romantikat, pehmust ja natuke särtsu

FANKADELIKU SÜGIS: romantikat, pehmust ja natuke särtsu

Foto: Krõõt Tarkmeel

Eesti vanima vintaažpoe Fankadelik Vintage naiskond tervitab sügist värskelt valminud fotoseeriaga, milles lisaks Fankadeliku naistele astuvad üles unikaalsed vintaažrõivad vägagi nimekatelt moemärkidelt.

Lookbook’i planeerimisel otsisime paika, kus jaguks loodusele omast pehmust ja romantikat, aga samas oleks ka midagi teravamat ja põnevamat,” jutustab Liisa-Chrislin Saleh. „Siis tuligi meelde lapsepõlvest armsaks saanud koht Kaberneeme metsas. Seal sai peetud sünnipäevasid ja juba varateismelistena nende samade kivilahmakate peal poosetatud. Need kivirahnud keset lagendikku eristuvad müstiliselt ülejäänud metsast, justkui oleksid taevast alla sadanud, mõjudes nii kunstiinstallatsioonina. Teisalt jällegi on seal ürgne, mõneti püha hiie aura, mis teeb sellest hea energiaga mõnusalt kummalise paiga.”

Fotoseeria stilistiline inspiratsioon tuleneb sügishooaja mahlakatest toonidest ja kvaliteetsetest materjalidest, mis lisaks silmailule ka keha paitavad. Kvaliteetne rõivas on Fankadeliku naiste jaoks väga oluline ja nii on lisaks naturaalsetele materjalidele lookbook’is esindatud vintage-pärlid paljudelt legendaarsetelt moemärkidelt nagu Yves Saint Laurent, Hermès, Chanel, aga ka Valentino ja Versace. „Muidugi esindab lookbook paljuski meie fankadeelsete naiste personaalset karakterit ja stiili ning igale komplektile andis viimase lihvi juba kohapeal iga kandja spontaanselt ise,” lisab Liisa-Chrislin. Imekaunite fotode taga on aga fotograaf Krõõt Tarkmeel, kes on ka ise suur vintaaži austaja.  

Tutvu lookbook’i valitud kaadritega allolevas galeriis, lisa saamiseks hoia silma peal Fankadeliku Facebooki-leheküljel facebook.com/fankadelik/!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid