Esprit ja Opening Ceremony ühendasid taas jõud värskeks kollektsiooniks

Esprit ja Opening Ceremony ühendasid taas jõud värskeks kollektsiooniks

Foto: Esprit

Kaks eriilmelist moebrändi, Esprit ja Opening Ceremony, on taas hakkama saanud moesilmi paitava koostööprojektiga. 27. aprillil lansseeritud kevadsuvine kollektsioon on juba teine, mis eelmainitud brändide ühistööna valmib.

Opening Ceremony asutajad Humberto Leon ja Carol Lim selgitavad kahe brändi koostöö tausta: „Esprit on meile sümpatiseerinud juba sellest ajast peale, kui olime ise mässumeelsed teismelised. Ja kuna ka meie juured ulatuvad Californiasse, siis on see koostöö tegelikult ühe meie salaunistuse täitumine.” Toona oli Esprit kohustuslik bränd disainerite noorukiea garderoobis ning seega on Humberti ja Caroli soov muuta Opening Ceremony julge interpreteeringu abil see kaubamärk tänapäeva noortele sama oluliseks ja erilise tähendusega elustiilibrändiks.

Värskest kevadsuvisest Esprit’ ja Opening Ceremony ühiskollektsioonist leiab uude hooaega perfektselt sobituvates pastelsetes toonides T-särke ja pehmeid kapuutsiga hoodie’sid. Praktiliselt kihilise, kuid trendikalt lohaka välimuse, mis ka kohalikku ilmastikku ideaalselt sobib, saavutab pikki ja suviselt lühemaid pükse kombineerides ning üksteise peal kandes. Õrna värvigamma vastandina üllatab seekordne koostöö erinevate triibukombinatsioonide ning lustakate graafiliste trükimustritega – napid püksid, sirgelõikelised pluusid, kaheosalised rannarõivad ja ujumistrikood, šikid kübarad ja mahukad rannakotid on loodud inspireerituna Esprit’ legendaarsetest 80ndate ja 90ndate lõigetest. Californialikku elustiili peegeldava kollektsiooni fookusdetailiks on Esprit’ ikooniline logo, mille leiab nii monotoonses värvigammas kui ka erinevates erksates värvitoonides eksponeerituna pükstelt, T-särkidelt, kottidelt ja nokamütsidelt.

Kampaaniafotodeks ühendasid Opening Ceremony disainerid sel korral jõud fotograaf Matt Jonesiga, modellidena kaasati näiteks Coco Gordon Moore (muusikute Kim Gordoni ja Thurston Moore’i tütar), Mario Sorrenti poeg Arsun Sorrenti jpt.

Uus Esprit’ ja Opening Ceremony ühiskollektsioon on müügil Opening Ceremony veebipoes www.openingceremony.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid