ESIMESED KAADRID: Milline näeb välja tulevane Pirelli kalender?

ESIMESED KAADRID: Milline näeb välja tulevane Pirelli kalender?

Foto: Pirelli

Pirelli kalendri loomise tagamaid ja tegelikult ka osalist lõpptulemust oleme Portailis ikka kajastanud. Seega ei näe me põhjust, miks ei võiks tekitada väikest elevust juba ka 2019. aasta väljaande teemal. 

Pirelli järgmise aasta kalendri kaadrid on tänaseks suuremas jaos juba jäädvustatud ning peamine märksõna, mida nende kirjeldamiseks kasutada, on „teatraalne”. Seekord on kalendri loomise au saanud endale fotograaf Albert Watson, kes jätkab seda fotograafide põlvkonda, kes jätab seksikuse ja paljad kehad tahaplaanile ning proovib oma tööga rõhutada modellide tugevaid karaktereid ning rääkida nende kaudu oma lugu. 

Näiteks astuvad seekord kalendris modellidena üles Gigi Hadid, Misty Copeland, Laetitia Casta ja Julia Garner, kel kõigil kanda fotokaadris oma kurvavõitu lugu, aga seeläbi ka ambitsioon. Lisaks näeb fotodel omajagu teisigi tuntuid nägusid (teiste seas moelooja Alexander Wang), millest annavad aimu nii galeriis olevad behind the scenes kaadrid kui ka allolev teaser-video. Vaadake aga üle: 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid