ESIMENE PILK Tiina Talumehe kevadsuvisele kollektsioonile

ESIMENE PILK Tiina Talumehe kevadsuvisele kollektsioonile

Foto: Oliver Moosus

Tiina Talumehe värske kevadsuvine kõrgmoekollektsioon mängib unenäomaailma ja igapäevareaalsuse kontrastidega, kandes unistust olla kuskil mujal, olla unenägu unenäos, naasta tehnoloogilisest küberreaalsusest inimliku soojuse ning ununenud unistuste juurde.

“Seekordne kollektsioon on inspireeritud jõuluõhtu helguses kõlanud Ott Arderi sõnadele tehtud kaunist laulust “Unemetsades”, kus peegelsiledal veel helgib kahvatu valgus. See unelemise meeleolu kohtub kevadiste pastellidega, lubades võtta aeg maha igapäevaaskeldustest, leida hetk iseeendale ja lihtsalt unistada,” rääkis Tiina Talumees.

Naiselikult habras, täiuslikkuseni viimistletud detailidega, aga samas mugavatest unelemise rõivastest inspireeritud lõigetega couture kollektsioon lubab kandjal olla tema ise, vaba ja kerge, ning sealjuures sundimatult kaunis. Kollektsiooni värvigammas kohtuvad trendikad kevadpastellid, roosa ja helesinine, alati stiilse musta ning särtsaka fuksiaga. Materjalidest näeb kollektsioonis siidbrokaati, šifooni ja tülli, sekka litrite ja käsitööna valminud orhideemotiivide maagiat.

Tiina Talumehe tänavune kollektsioon koosneb valdavalt kaunitest õhtukleitidest, kuid sealt ei puudu ka õhkõrnad seelikud, suveõhtutel asendamatud kerged jakid ja mantlid ning pruutkleidid, mis kõik valmivad Tiina Talumehe Rotermanni moestuudios Eesti parimate õmblejate käe all.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid