ERKI Moeshow’le kandideerimiseks on jäänud neli nädalat

ERKI Moeshow 2018

Foto: Marleen Muhuste

Iga-aastane kevadine moesündmus ERKI Moeshow tuleb taas ning konkurss on juba täies hoos. Andekatel moeloojatel ei tasu osavõtu üle enam pikalt mõelda, sest kavandite esitamiseks on aega veel vaid neli nädalat.

2019. aasta ERKI Moeshow juhtmõtteks on “TAAS KOOS”. Mullu sügisel sai Eesti Kunstiakadeemia üliõpilastest tänu uuele hoonele taaskord ühtne pere ning just ühise katuse all tekkinud sünergiat soovibki tänavune ERKI Moeshow esile tõsta. Kui uus maja ühendas EKA osakonnad alles hiljuti, siis ERKI Moeshow on üliõpilasi kokku toonud juba aastaid. Tänavuse, järjekorras juba 32. ERKI korraldamine on sarnaselt eelnevatele aastatele täielikult Kunstiakadeemia tudengite käes.

1982. aastal alguse saanud Kunstiakadeemia moeetenduste traditsioon on tänaseks kasvanud kaasaegseks suurürituseks, kuid ERKI Moeshow põhiidee on jäänud samaks ning selleks on anda noortele ambitsioonikatele disaineritele võimalus enda loomingut näidata. ERKI Moeshow lavalaudadelt on oma tähelendu teiste seas alustanud näiteks Aldo Järvsoo, Lilli Jahilo, Kristel Kuslapuu ja Katrin Aasmaa.

Kavandite esitamise tähtaeg on 11. märts kell 17.00. Tööd tuleb kohale tuua Eesti Kunstiakadeemia fuajees asuvasse valvelauda või saata need postiga aadressile Põhja puiestee 7, Tallinn. Tutvu reglemendi ja lisainfoga aadressil erki.artun.ee/2019-konkurss.

Sarnased artiklid

Kommentaarid