ERKI Moeshow tänavune toimumispaik on avalikustatud ja piletid müügis

Foto: Kalev Lilleorg

Eesti pikima ajalooga moedemonstratsioon, ERKI Moeshow, toimub tänavu juba 31. korda ning seda Noblessneri linnakus asuvas klubis HALL. Piletid 26. mail toimuvale moeüritusele läksid käesolevast nädalast ka müüki.

Sandra Mäesepp, kes on tänavuse ERKI üks peakorraldajatest, toob välja mitu põhjust, miks just HALL toimumiskohaks valiti:  “Esiteks sai määravaks uudsuse aspekt – klubi avati alles eelmisel aastal ning midagi taolist pole seal varem korraldatud. Teiseks ühtivad hoone industriaalsed ja pealtnäha kõledad ruumid ERKI Moeshow tänavuse kontseptsiooni ja eesmärkidega. Ning lõpetuseks sobivad asukohaga ideaalselt nii show ise kui ka järelpeo esinejad.”

Kesklinna vahetus läheduses asuv klubi HALL alustas tegutsemist 2017. aasta sügisel, keskendudes peamiselt techno-kultuuri edendamisele Eestis. Nii ongi enamus toimunud üritusi olnud seotud just selle muusikastiiliga. “ERKI Moeshow toimumine HALLis pakub publikule kindlasti põnevust ja uut väljundit klubile. On, mida oodata!” lisab Mäesepp.

Juba on alanud ka ERKI Moeshow 2018 piletimüük. Kiirematele on ERKI Moeshow 2018 pääse vaid 10€, kuid neid pileteid on piiratud kogus. Seejärel, kuni 25. maini, on piletid saadaval hinnaga 15€. Toimumispäeval ja toimumiskohas tuleb pileti eest välja käia 20€. Lisaks saab soetada toetajapileti hinnaga 45€, mis sisaldab endas eelisjärjekorras sissepääsu ja tervitusjooki. Piletit saab soetada aadressil ticketer.ee/erki-moeshow-2018.

Sarnased artiklid

Kommentaarid