ERKI Moeshow 2018 vahetab toimumiskohta

Foto: Noblessner Shipyard

Mida eeldab ühe suurejoonelise sündmuse korraldamine? Eks ikka suuri samme ja julgeid otsuseid. Seetõttu on käesoleva aasta ERKI Moeshow korraldusmeeskond otsutanud legendaarse moeetenduse viia üle uude toimumispaika – Noblessner Shipyardi.

ERKI Moeshow on tuntud ekstravagantse ja julgeid lahendusi pakkuva moedemonstratsioonina – seda nii kollektsioonide kui ka korralduslike lahenduste poolest. Selleks, et suursündmus publikuni just sellisena jõuaks, ei tohi kahelda teinekord ka viimasel minutil suuri muutusi läbi viia. Nii jääb tänavune ERKI Moeshow küll Noblessneri sadamalinnakusse, kuid sündmus viiakse üle Noblessner Shipyardi angaari.

Selleaastane asukohavahetus ei ole aga midagi harukordset. Ka varasemalt on ERKI Moeshow ajaloos sarnane muudatus enne ette tulnud. Ühe peakorraldaja Karin Kiigemägi sõnul on käesoleva aasta moeshow kontseptsiooni edasi arendatud, mis on tema sõnul muudatuse peamine põhjus. “Väga suur tähtsus on asukoha tingimustel, mis toetaks nii üliõpilaste ideid kui ka toetajate soove kõige paremini. Koostöö HALLiga oli põnev, kuid nagu loova tööga ikka – uued ideed ja ootamatused on osa protsessist. Värsked lennukad mõtted nõudsid sel korral uusi ruume, mis lubaksid neid veelgi kõrgetasemelisemalt teostada,“ põhjendas Kiigemägi.

Noblessner Arenduse juhatuse liikme Ivar Piirsalu sõnul on tal väga hea meel, et legendaarne ERKI Moeshow taaskord Noblessneris toimub. „Meie uus „kultuurikeskus“ Noblessner Shipyard oma erilise ruumi ja atmosfääriga sobib selleks suurepäraselt. Veel paari kuu eest oli see hoone avalikkusele suletud ning siin ehitati suuri laevu. Noblessneri kultuurisündmuste taustal on ERKI Moeshow – väga heal tasemel, julge ja fantaasiaküllane moepidu – siia alati oodatud,“ sõnas ta.

ERKI Moeshow leiab tänavu aset 26. mail ning lavale on astumas 21. noore moelooja kollektsioonid nii Eestist kui ka välismaalt. ERKI Moeshow 2018 pileteid on võimalik soetada ERKI kodulehelt aadressil https://erki.artun.ee/2018/.

Sarnased artiklid

Kommentaarid