Embassy of Fashioni pühadehooaja pop-up salong Stockmannis

Foto: Riina Põldroos

Eesti üks armastatumaid moemaju, Embassy of Fashion, on avanud Stockmanni 3. korrusel pop-up salongi, kust leiab rohkelt inspiratsiooni glamuurse peohooaja rõiva- ja ehtevalikuks. Hüpiksalong jääb avatuks 7. jaanuarini.

Embassy of Fashion Stockmanni salongist leiab Riina Põldroosi, Ketlin Bachmanni, Aldo Järvsoo ning Tanel Veenre loomingut. “Müügil on nii meie kõigi viimaste kollektsioonide hitte kui ka täiesti uut, just selle hüpiksalongi jaoks loodud disaini. Klient saab ühest kohast mugavalt kätte mitmekülgse valiku pidulikke õhtu- ja kokteilikleite ning nende juurde sobivaid ehteid, sealjuures on hinna sees ka rõivaste väikesed kohandamised vastavalt kliendi soovidele,” rääkis Aldo Järvsoo.

Embassy of Fashioni Stockmanni pop-up salongis muutub valik kogu selle lahtioleku jooksul, seega on sealt põhjust ikka ja jälle läbi astuda. Hooajale kohaselt leiab valikust eeskätt pidulikke kleite – õhkõrnast Hollandi kvaliteetpitsist talvelillede motiiviga Aldo loomingut, Riina litrisädeluses efektseid kokteilikleite ning Ketlini plisseeritud mustrite ning liblikaaplikatsioonidega õhtukleite, mis oma kandjat ühelgi üritusel märkamatuks ei jäta.

Ehetest on kohapeal väljas nii Riina Põldroosi müütilise hundimotiiviga disainerehted kui ka lai valik Tanel Veenre ehtekollektsioone. Tanel Veenre Jewellery on aastalõpu puhul loobunud legendaarsest kosmilisest tolmust ning mitmed hitid on tulnud välja hoopis metallitoonides. Nõnda on hobudel ja kristallist südametel hoopis hõbedased, kuldsed või pronksikarva pidulikud sabad.

Sarnased artiklid

Kommentaarid