Ellen Richard, Nordhale ja TOKU ühendavad jõud

Foto: Sinika Seepõld

19. mail avab Telliskivi Loomelinnak oma uue poetänava, kus peale statsionaarsete rõiva-, raamatu- ja elustiilipoodide avab uksed ka eriline hüpikpood, mille esimesed üürilised on kolm Eesti disainerite brändi: Ellen Richard, Nordhale ja TOKU.

Ellen Richardi, Nordhale ja TOKU brände ühendavad selged ja rahulikud jooned ning soov luua tooteid, mis jääksid aastateks kestma nii oma aegumatu stiili kui ka kvaliteedi poolest. Kõikide brändide tooted valmivad Eestis käsitööna. Ühise hüpikpoe mõte tekkis Ellen Richardi loojal Kristi Pärnal, kui ta hakkas mõtlema, mida veel inimesed vajavad riiete kõrvale. Vastuseks oli – praktilist kotti ja mugavaid jalatseid. Pop-up poe ühise katuse alla otsustas Pärn ühendada brändid, mis sobiksid kokku nii väljanägemiselt kui ka maailmavaatelt.

“Pop-up poe avamine tähendab otsest suhtlust lõppkliendiga. Soovin saada tagasisidet, mis neile Ellen Richardi toodete juures meeldib, mis mitte. Stuudiosse jõuavad kliendid ikkagi suhteliselt harva ja just seetõttu hakkasin otsima pop-up poe võimalusi. Telliskivi Loomelinnak pakub disaineritele väga mõnusat pop-up poe pinda ja kuna Telliskivis käib palju rahvast ja see on igati äge kant, siis miks mitte proovida just seal,” sõnab Pärn. Ka Nordhale ja TOKU nõustuvad, et just otsene suhtlus lõppkliendiga on oluline. Selle tõttu on ka poe pidajateks disainerid ise. ”Tööpäevad muutuvad veel pikemaks kui nad enne olid, aga see on seda väärt, kui saame klientidega suhelda, et muuta oma brändid veelgi paremaks ja sobivamaks,” nõustuvad kõik kolm brändi.

”Tore on see, et järjest enam on tunda ja näha, et ka Eesti moemaastikul eelistavad disainerid koostööd võistlemisele. Seetõttu on meil rõõm olla justnimelt Telliskivi Loomelinnakus oma esimese pop-up poega. Ka siin valitseb sama õhkkond – koostöö, entusiasm ja soov luua midagi koos,” rõõmustab TOKU brändijuht Kristiina Toots.

Telliskivi A1 poetänav avatakse juba homme, 19. mail kell 11:00. Samal päeval algavad ka Kalamaja Päevad, mille raames toimuvad mitmed toredad üritused, avatakse hoovikohvikud, toimuvad teatrietendused, spordiüritused ja palju muud.

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid