Eksootilise nimega uus kodumaine moemärk

Eksootilise nimega uus kodumaine moemärk

Foto: Mardo Männimägi

Suvel maabus kohalikul moemaastikul uus moebränd nimega Virtuoza. Täna on eksootilise nimega moemärk valmis saanud uue kollektsiooni, kust leiab luksuslikult keha embavat siidi ja sametit, põnevaid trükimustreid ning hurmavaid värve nii pidulikuks kui ka igapäevasemaks kandmiseks.

Virtuoza moemärgi loojaks on Eesti Kunstiakadeemias moedisaineriks diplomeeritud Liisi Tui. Oma esimest kollektsiooni esitles ta 2016. aastal mainekal ERKI Moeshow’l ja sealt saigi alguse unistus luua oma kaubamärk. Virtuoza nime taga peitub lugu naiseks olemisest ja emantsipatsioonist, aga ka ilust ja intelligentsusest – ootused, mis pole võõrad tänapäeva naisele, ent meenutavad ka naiste ajaloolisi püüdlusi. Nimelt nimetati renessansiajastul virtuosa’ks erakordseid naisi, kel õnnestus välja murda naise toonasest harilikust, piiratud rollist. Mitme sajandi vältel pälvis virtuosa’ks nimetamist vaid umbes 50 naist, kes tegelesid kaunite kunstide ja kultuuriga, olid sõnaosavad, respekteeritud ning iseseisvad. Oma loomingus keskendub Liisi Tui samadele põhimõtetele, luues riideid, mis kaunistavad ja toovad esile naiselikku ilu ja väärtust.

Tutvu Virtuoza uue kollektsiooniga allolevas galeriis!

Virtuoza moemärgi kollektsioonidega saab tutvuda brändi showroom’is Tallinnas aadressil Harju 6 või brändi koduleheküljel virtuoza.ee.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid