Ehtekunstnikud tähistavad Eesti juubelit erikollektsiooniga

Foto: Tanel Veenre

Vaid ühel päeval, 20. veebruaril, näeb Viru Keskuse aatriumis Eestimaa sünnipäevale pühendatud pidulikku erikollektsiooni, mille on ehtekunsti vorminud armastatud ehtedisainerid ja -brändid Tanel Veenre, Birgit Skolimowski, Lummus, New Vintage by Kriss, SOMA Jewellery, Hyrv, Wooch ja Aegaon.

Piduliku erikollektsiooni esitlus sünnib koostöös Goldtime juveelikaupluse ja Viru Keskusega. “Meie kodumaa sünnipäev on taas imepärane võimalus tuua fookusesse meie enda ainulaadne ehtedisain. Mis võiks olla parem kingitus iseendale kui üks armastusega valminud Eesti disainerehe, mis jääb alati meenutama seda väga erilist juubeliaastat,” rääkis Goldtime ostujuht Aveli Kippari lisades, et erisündmus pole siiski ainult ood juubeliaastale, vaid pühendus eestlusele, kohalikule ehtekunstile ja iseendaks olemise tähistamisele tervikuna.

„Meil on tohutult vedanud oma trikoloori värvidega – must ja valge on ju puhas klassika, sinine annab taevaliku puudutuse. Kuna ma tõesti armastan mängida värvidega, siis olen tänulik Eesti valgusele – see on täiesti perfektne, et näha nii kontraste kui ka pooltoone. Meie varjud ei ole küll nii tumedad kui lõunamaades, kuid tänu sellele poolpimedale ajale on me silmad teritatud nägemaks tuhandet halli varjundit,” kommenteeris loodud erikollektsiooni ka rahvusvaheliselt laia tuntust kogunud ehtekunstnik Tanel Veenre.

Ehtedisaini üritus “Eesti Ehe” toimub teisipäeval, 20. veebruaril kella 12.00-21.00 Viru Keskuse aatriumis. Valminud kollektsioone kommenteerivad kohapeal ka disainerid ise ning loodut on võimalik koheselt ka kaasa osta.

Sarnased artiklid

Kommentaarid