Ehtekunstnikud kutsuvad oma ehtestuudiosse külla

Foto: Agnes Veski Jewelry

Kodumaised ehtekunstnikud Katrin Veegen, Ljubov Kedrina, Agnes Veski ja Keiu Koppel kutsuvad 16. ja 17. novembril kõiki huvilisi oma ehtestuudiosse piiluma. Kaheks erakordseks päevaks on ehtekunstnike ühisesse ateljeesse üles seatud ajutine väljapanek, millest on võimalik valida ainueksemplare või limiteeritud seeriatena loodud disainehteid.

Sel üritusel avaneb erakordne võimalus tulla ja piiluda kunstnike vanalinnas asuvasse stuudiosse, kus igapäevaselt valmivad käsitööna nii võrratud unikaalsed üksikehted kui ka limiteeritud kollektsioonid. Tavapäraselt suletud töökeskkonnas seatakse spetsiaalselt selleks puhuks üles ajutine väljapanek, millest on võimalik valida nii endale kui ka lähedastele kunstnike valmistatud ainueksemplare või piiratud seeriatena loodud ehedaid eestimaiseid disainehteid. Huvilistele räägivad ehtekunstnikud oma ehetest lähemalt ning näitavad, mis võtteid ja tehnikaid kasutades kõik see ilu valmib.

Lisaks nimetatud ehtekunstnike loomingule on kohal Lätist pärit Glass Mountain Studio illustraatori Ilze suurepärase huumori ja põhjamaise kargusega vürtsitatud postkaardid, mis ei jäta ühtegi saajat saabuval hooajal külmaks.

Ehtekunstnikud ootavad külalisi aadressil Hobusepea 2 asuvasse stuudiosse 16. novembril kell 14.00–20.00 ja 17. novembril kell 12.00–20.00.

Rohkem infot ürituse kohta leiab Facebookist. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid