Eestist ja Lätist inspireeritud Re.Design

Eestist ja Lätist inspireeritud Re.Design

Foto: Reserved

Kui tihti juhtub, et rahvusvaheline moemärk saab oma kapselkollektsiooni inspiratsiooni just nimelt Eestist? Kahtlustame, et mitte liiga tihti. Ja see teebki kollektsiooni, millest kohe juttu teeme, eriti ägedaks.

Nimelt on just meile nii tuttavad pastelsete maastike harmoonia, looduse lihvimata ilu ning põhjamaise arhitektuuri minimalism koondunud Reservedi kõige värskemasse kapselkollektsiooni Re.Design, mille inspiratsiooniallikaks ei ole miski muu kui Eesti ja Läti maastik ning kultuur. Täna müügile jõudnud kollektsioon kombineerib kvaliteedi eristuva disainiga, mille aluseks on kahe riigi käsitöö- ja folklooripärand.

Reservedi uus Re.Design kapselkollektsioon peegeldab selle regiooni rahustavat ja aeglast õhustikku. See rahulikkus väljendub tüünetes värvitoonides nagu õrnad rohelised, meresinine ja liivavarjundid, mida on rikastatud sügava burgundia, roosa ja söetoonidega. Optimistlikus ja oma olemuselt positiivses kollektsioonis on kasutatud laene Baltimaadele omastest käsitöövõtetest ning traditsioonilistest rahvarõivamotiividest. Kogu kollektsiooni meeleolu on üle võetud 70ndatest, lisatud muretuid 90ndaid ning tänavamoe rafineeritud kergemeelsust. Lõpptulemuseks on kihilised kombinatsioonid õrnadest kleitidest, ülesuuruses võrk-kudumitest ning teksakangast. Materjalivalikut iseloomustavad eelkõige orgaanilisus ja keskkonnasõbralikkus.

Vaata kõik see oma pilguga järele allolevast galeriist!

Reservedi värske Re.Design kollektsioon on müügil alates 2. aprillist Kristiine keskuses asuvas esinduspoes ja e-poes reserved.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid