Eestis on ilmavalgust näinud uus disainvalgustite bränd Colnes

Kodumaiste disainitootjate sekka on astunud uus tegija – disainvalgustite tootja Colnes, kelle signatuuriks on õrnade pastelltoonide kombineerimine jõuliste materjalidega.

Nagu Colnese signatuur, nii esindavad ka brändi esimese seeria valgustid kahte äärmust, miksides omavahel õrnuse maskuliinsusega. „Ükssarvikute seeria on inspireeritud vastandlikkusest, mida võib leida kõikjalt me ümber,” selgitab brändi asutaja Elen Kolnes. „Põhi ja lõuna, mees ja naine, õrnus ja rustikaalsus. Sunrise Unicorn mudeli värske ja puhas õrnroosa olemus tähistab energeetilist, toimekat uut algust ja ärkamist ning Sunset Unicorn rahu ja lõõgastavat meeleolu. Seevastu Midnight Unicorn sobitub ideaalselt mõlema vahele, olles erinevate pooluste ühendajaks.”

Brändi Colnes asutaja ja disainer Elen elab moto „kõik on võimalik” järgi. Sellele annab kinnitust seegi, et tegelikult on Elen hoopis majandusarvestuse haridusega, kes omajagu ootamatult jõudnud valgustite disaini juurde. Kuidas ta aga jõudis just selliste valgustite tootmiseni ja kes moodustavad tema meeskonna? Sellest saab juba pikemalt kuulda sel kolmapäeval, 21. veebruaril kell 17.30−19.30 Tallinn Design House’is toimuval noorte disainerite tutvumisõhtul „Uued sisustustrendid ja hea une saladus”, kus lisaks Colnese brändile tutvustatakse teisigi uusi Eesti sisustusmarke.

Colnese valgustitega on võimalus tutvuda ja neid soetada kogu veebruarikuu vältel Rotermanni kvartalis asuvast Tallinn Design House’ist ning edaspidi ka Colnese Facebooki-lehelt aadressil facebook.com/ColnesDesign.

SaveSave

SaveSaveSaveSaveSaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid