Eestis on ilmavalgust näinud hommikumantlite kaubamärk PRII

Foto: Krõõt Tarkmeel

Meile pakub alati põnevust, kui kohalikul turul on ilmavalgust näinud mõni uudne moemärk. Kui aga vahelduseks on tegu ka millegi meestele suunatuga – siis seda enam tahame head sõna levitada siingi.

Mis on PRII? PRII on eestimaine hommikumantlite kaubamärk. On ju teada, et hommikumantel on väga privaatne ja oluline riideese, mida kantakse nendel kõige väärtuslikematel hetkedel, nii-öelda kvaliteetajal – kui lülitutakse välja igapäevasest kiirustamisest ja ollakse lihtsalt iseenda päralt. Et olla vääriline kandjale ja kandmise ajale, on PRII keskendunud kvaliteedile, nahasõbralikele kangastele ja mugavusele. Hommikumantlite stiil on minimalistlik, hoidudes ülearusest toretsemisest. Väikesed isikupärased detailid leiab hoopis toote sisemiselt poolelt.

Kõik PRII hommikumantlid on õmmeldud Eestis. Esimese kollektsiooni hommikumantlid on mõeldud meestele, kuid tänu unisex lõikele sobivad väiksemad suurused kandmiseks tegelikult ka naistele. Materjalideks on pehme puuvillfliis ja teksatöötlusega õhuke puuvillane kangas.

Vaata lähemalt: www.prii.eu.

Sarnased artiklid

Kommentaarid