Eesti suurim disainiturg toimub juba sel pühapäeval

Foto: Nüüd Ceramics

15. detsembril kella 11.00-18.00 toimub Kultuurikatlas traditsiooniline Eesti Disainikeskuse Disainiturg. Tegemist on järjekorras juba kümnenda Eesti Disainikeskuse korraldatud turuga.

Eesti Disainikeskus annab taaskord inimestele võimaluse soetada enne kibekiiret jõulueelset saginat Disainiturult kvaliteetset ja eriilmelist disaini Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest. Seekordselt Disainiturult leiab nii laste kui ka täiskasvanute rõivaid, aksessuaare, kotte, keraamikat, kodusisustust, illustratsioone, looduskosmeetikat, lemmikloomadele mõeldud tooteid ning palju muud põnevat ja inspireerivat, mis sobib ideaalseks jõulukingituseks kõige kallimatele.  

Kokku soovis sel aastal Disainiturule kandideerida 260 disainerit Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt, Ukrainast ja Soomest, kellest žürii valis välja 121. ‘‘Disainiturule kandideerijate seas torkasid sel aastal silma uued ägeda tegijad ning on äärmiselt positiivne, et disainerite tase on aasta-aastalt järjest ühtlasemaks muutunud‘‘, tõdeb Disainituru korraldaja Kaire Rannik. ‘‘Sümpaatne on ka see, et vanad head tegijad üllatavad uute põnevate toodetega.’’

Lisainformatsiooni ning nimekirja osalevatest disaineritest ja brändidest leiab ürituse Facebooki lehel. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid