Eesti mineraalkosmeetika bränd Ontic Minerals tähistab 5. sünnipäeva

Foto: Ontic Minerals

Mäletan väga selgelt hetke, mil Ontic Minerals minu ellu tuli. See oligi umbes viis aastat tagasi, kui minu head sõbrannad hakkasid taevani kiitma mingisugust müstilist valget pulbrit, mida sai isegi väikeses minigrip kotikeses proovimiseks tellida. Kõlab päris kahtlaselt, kas pole? Aga ei, kõik oli igati seaduslik ning see oli hoopis Ontic Mineralsi legendaarne riisipuuder, mis veel tänagi – viis aastat hiljem – minu meigiarsenali ja Ontic Mineralsi enim müüdud toodete hulka kuulub.

Tänavu detsembril tähistabki Eesti ainus loodusliku dekoratiivkosmeetika bränd juba viiendat sünnipäeva. 1. detsembril 2011. aastal Tartus loodud Ontic Minerals on tänaseks kasvanud tuntud kaubamärgiks, mida on aja jooksul tunnustatud mitme kodumaise iluauhinnaga. Brändi looja Nadežda Kongi sõnul on Ontic Minerals meigibränd, mis keskendub sellistele märksõnadele, nagu naturaalsus ning keskkonnasäästlikkus, kvaliteet ning loomasõbralikkus. „Kõik Ontic Mineralsi tooteid on algusest peale valmistatud käsitööna mineraalidest ja teistest nahasõbralikest looduses olemasolevatest koostisosadest, nagu näiteks vilgukivi, sheavõi, mahejojobaõli ja E-vitamiin. Seetõttu ei tekitagi need tooted allergiaid ega soodusta vistrike ja komedoonide teket,” selgitab Nadežda.

Kõigest paari mineraalpuudriga alustanud brändi valikust leiab täna, viis aastat hiljem, 10 erineva tooniga mineraalset põhja, päiksepuudrid, põsepunad, lauvärvid, riisipuudrid, pärlpuudri, Eesti esimesed mineraalsed huulepulgad, näo- ja silmapliiatsid ning nüüdsest – sest pidude hooaeg on ju ikkagi käes – ka sädelevad ökoglitrid.

Ontic Mineralsi tegijate jaoks on algusest peale olnud oluline teadvustada, et ilu ei tohiks tulla looduse arvelt ning seetõttu on kõik tooted mahetoorainest ja taimset päritolu, ilma parabeenide, sulfaatide või mürgiste koostisosadeta. Sellele mõttekäigule kirjutame rõõmuga alla!

Sarnased artiklid

Kommentaarid