Eesti meediamaastikule on lisandunud tõeliselt särav tegelane – ajakiri Säde

Ajakirja Säde peatoimetaja Kristi Pärn-Valdoja.

Ajakirja Säde peatoimetaja Kristi Pärn-Valdoja.

Foto: Laura Nestor

Meil on ääretult hea meel teatada ja ühineda õnnitlejatega − Eesti meediamaastikule on lisandunud äärmiselt särav tegelane – tõelistele moegurmaanidele mõeldud ajakiri Säde.

Värskelt müügile jõudnud moeajakiri Säde on mõeldud kõigile, keda huvitavad nii mood kui see, kes ja kuidas moekunsti loovad ning kuidas ja miks sünnivad trendid. Ajakirja peatoimetaja Kristi Pärn-Valdoja ennetab tüüpküsimust, kas Eesti turule on vaja veel üht väljaannet: „Kui hästi järele mõelda, siis paljud väikesed ilusad asjad, mida me ju tegelikult ei vaja, mis ei tee kõhtu täis ega anna sooja, milleta saaks suurepäraselt hakkama, just ellu seda sädet lisavadki. Ja sädet on ellu ikka vaja.” Me ei saaks sellise mõttega veelgi rohkem nõustuda!

Loomulikult ei jäta me saladuseks, et Sädet teeb lisaks Kristi Pärn-Valdojale teile kindlasti tuttav moehoolik – moetoimetajaametisse astuv Aljona Eesmaa. Lisaks tehakse koostööd parimate fotograafide ja stilistidega, esimeses numbris on moeseeriad Aldo Järvsoolt ja Britta Rataselt, fotograafideks Tanel Veenre ja Maiken Staak, kaaskirjutajateks Kaarin Kivirähk, Tristan Priimägi, Liisi Voolaid jpt.

Säde esimesest numbrist on võimalik lugeda armastatud näitleja Evelin Võigemasti mõtteid, aga ka lugu Qataris elavast eestlannast, moeblogijast ning intervjuusid Oscari võitjate Julianne Moore’i ja esinumbri kaanestaari Renée Zellwegeriga.

sade

Kommentaarid