Diptyque’i tänavused mütoloogilised olendid

Võib öelda, et Diptyque on tänaseks ühtviisi tuntud nii nišiparfüümide kui ka ikooniliste lõhnaküünalde poolest. Seetõttu ei ole midagi imestada, et Diptyque’i tänavune jõuluküünalde kollektsioon on ilumaailma kihama pannud.

Prantsuse ilumärgi tänavune jõuluküünalde kollektsioon on saanud inspiratsiooni mütoloogilistest olenditest. Kollektsioon valmis koostöös prantsuse kunstniku Philippe Baudelocque’ga, kelle abiga jõudsid küünaldele kujundid ükssarvikust, draakonist ja fööniksist. Iga kujundiga küünal on erinevat värvi ning kannab eraldi nimetust, omanäolisest aroomist rääkimata.

FROSTED FOREST nimeline ükssarvikuga küünal sümboliseerib harmooniat ning sellest leiab mitmeid just metsale omaseid aroome – männist piparmündini välja. FIERY ORANGE, mida kaunistab draakon, kannab endas, nagu nimigi ütleb, särtsakaid punase apelsini noote ning kerget puiduaroomi. Fööniksi kujundi leiab natuke kurvemapoolse nimega küünlalt INCENSE TEARS. Usunditest ja religioonist inspireeritud küünla lõhn sarnaneb väga viirukitega ning küünla loojadki on öelnud, et seda süüdates võibki tekkida tunne, nagu oleksid sisse astunud südaöisele jumalateenistusele.

Diptyque’i limiteeritud küünlakollektsioon on Eestis saadaval Crème de la Crème’i parfüümibutiigis. Küünalde hinnad on 30 eurot väikesel ja 60 eurot suuremal küünlal.

Sarnased artiklid

Kommentaarid