Diori killuke Aafrikat, killuke Eestit

Diori killuke Aafrikat, killuke Eestit

Foto: Dior

Lisaks sellele, et möödunud nädala jooksul sai moemaailm virtuaalselt kaeda mitut haute couture kollektsiooni, on moekollektsioonide esitamise järg jõudnud omadega ka meesteni. Nimelt avaldavad käesoleva nädala jooksul nimekad moemärgid plaanipäraselt järgmise aasta kevadsuviseid meestekollektsioone ning Dior ei ole siinkohal mingi erand. 

Loomulikult pani maailmas toimuv paljusid moemärke kukalt kratsima, kuidas selle esitlusega nüüd ikkagi teha. Kui Diori haute couture osakond presenteeris eelmisel nädalal muinasjutulist videot, siis meesteosakond jäi siinkohal parimas mõttes tagasihoidlikuks. 

Nimelt lõi Diori meesteosakonna loovjuht Kim Jones 2021. aasta kevadsuviseks hooajaks käed Aafrikast Ghanast pärit kunstniku Amoako Boafoga ning valmis kollektsioon nimega „Portrait of an Artist”. Juba kollektsiooni lookbook’ile peale vaadates saab kergesti aimu, millega tegu, kuid Jones otsustas rääkida kunstniku loo ka kollektsiooni videos, mis ühes lookbook’i esitlusega nägi ilmavalgust loetud päevad tagasi:

Ning kus tuleb mängu pealkirjas mainitud Eesti? Ikka kodumaise moelooja Hans Henrik Schwarzi tõttu, kes töötab disainerina Diori meesteosakonnas juba mitmendat hooaega ning vastutab peamiselt kollektsiooni vabaajarõivaste ja nahktoodete eest – mida antud kollektsioonis leidub hulgi. Vaadakem oma silmaga allolevast galeriist järele!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid