DIANA ARNO tähistab EV100 juubelit liputoonides kleidikollektsiooniga

DIANA ARNO tähistab EV100 juubelit liputoonides kleidikollektsiooniga

Foto: Dmitry Knut

Juba sel laupäeval tähistame Eesti 100. aastapäeva. Mitmed kodumaised disainerid on sel puhul lasknud end inspireerida meie liputoonidest ning välja tulnud nii ehte- kui ka kleidikollektsioonidega. Kõiki Portail kindlasti kajastada ei jõuaks – ja ehk ei ole tarviski –, aga kui kollektsioon paitab meie moemeeli piisavalt, siis loomulikult ei jäta me seda silmailu ainult endale.

Nii vahendamegi täna Diana Arno värsket Eesti liputoonides minikollektsiooni, mille kleidid sobivad lehvima igale tänavusele tähtsale sündmusele. „On üsna loomulik, et Eesti lipu kaunitest värvidest kujunesid ka siinsete naiste tõelised lemmikud,” räägib Diana Arno. „Sümboliseerides eesti rahva iseloomu ja vaateid ning peegeldades Eesti ilmastikku ja loodust, on sini-must-valge kooslus pakkunud rohkelt inspiratsiooni ka kohalikele moekunstnikele, nii meie moemajalegi.”

Ühendades klassikalisi lõikeid ning traditsioonilisi värve, on Diana loonud lipuvärvides kleidid, mis rõhutavad eesti naiste loomulikku ilu elegantses ja tänapäevases võtmes. Tutvu minikollektsiooniga allolevas galeriis ja uuri lisa dianaarno.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid