Daniel Levi ja Sander Mölder andsid üheskoos välja kaks uut lugu

Sander Mölder

Foto: Sadu-Triste Juurikas

Daniel Levi ja Sander Mölderi koostööst on sündinud kaks uut laulu: “High Roads” ja “Hazelnut”, mis anti täna kodumaise plaadifirma TIKS alt duubelsinglina välja. Lugusid on live esitluses võimalik kuulda esmakordselt 4. oktoobril sündmusel “Red Bull presents Fresh Picks”, mis toimub Salme Kultuurikeskuses.

Artistid on juba pikalt koostööd plaaninud, kuid viimaks on see jõudnud esimeste viljadeni. Loo “High Roads” näol on tegemist võimsa ja ehk pisut mõtlemapaneva palaga. “Mõned inimeste lood ja olukorrad panid mind mõtisklema, kui erinevaid elusid me kõik elame ja kui suur kontrast on tihti inimeste elude vahel,” räägib Daniel. “Mäletan, kui Daniel selle demoga minu juurde tuli ja tema emotsionaalne laetus, kui ta selle loo sisust rääkis, kuidagi haaras mind kaasa,” kirjeldab Sander koostöö algust ning esimese loo sündi.

Pikkade stuudio tundide jooksul sündis lisaks “High Roads” loole ka üks lisalugu “Hazelnut”, mis on vastukaaluks esimesele pigem kerge ja tantsuline. “Laul, mille kallal töötasime hakkas juba kuju võtma, tuju oli hea, mõnus soe suveõhk tuli tuppa ja tundus, et loomingulist energiat jätkub. Sellesama tunde pealt sündiski üks veel,” räägib Sander. “Hazelnut on pigem armumise lugu ja kirjeldab just seda erilist tunnet, kui su sammudes on nagu mingi hüpe sees. Selline kergejalgsus!” lisab Daniel.

Mõlemad lood on tänasest saadaval digilevis ja artistid annavad ka ühise kontserdi üritusel “Red Bull presents Fresh Picks”, kus mõlemad esitavad oma loomingut ning üheskoos mängitakse esimest korda ka kaht uhiuut lugu. Sündmus leiab aset 4. oktoobril Salme Kultuurikeskuses ning piletid on müügil Ticketeri keskkonnas.

Kuula lugusid Spotify’st: https://spoti.fi/2lJG5dm 

Sarnased artiklid

Kommentaarid