DADAMORA värvilise suve ootuses

DADAMORA värvilise suve ootuses

Foto: Katrina Tang

Kodumaine lasterõivaste märk Dadamora on valmis saanud tänavuse suvekollektsiooni, mis kutsub üles nautima värve, loodust ja lapsepõlve ning loomulikult tuletab meelde, et on aeg olla hooliv nii maailma, teiste kui ka iseenda suhtes.

Uute värvidena leiab Dadamora kõnealusest kollektsioonist värske sidrunikollase, kergelt türkiisi moodi helesinise, hallika salveirohelise ja ühe hästi ilusa sinise, mida on raske kirjeldada. „Meie ütleme selle kohta slate blue ehk nagu kiltkivi sinine,” kirjeldab Dadamora asutaja Mariliis Kenkmaa. Samuti leiab valikust virsiku kumaga roosa ning klassikalise beeži. 

„Uute tegelastena astuvad mängu joogat tegev laiskloom, kes proovib leida sisemist rahu, armas delfiin, kes unistab puhtast ookeanist, taimetoitlasest dinosaurus Diplodocus, vahva hüppav pall, kaunis luik ja lõbus ahvike,” jätkab Mariliis. „Uue tunnuslausena on sellel hooajal juures „Be a kind human”. Sest just lahkus on see, mis on maailmast hakanud ära kaduma. Toome ta tagasi: oleme lahked, hoolivad ja armastavad!”

Värskelt on kollektsiooni lisandunud Dadamoralt kaua nõutud eest lukuga kapuutsiga pusa: „Meie usume, et just see pusa peaks lapsega eesootaval seiklusterohkel suvel kogu aeg kaasas olema.” Tüdrukutele pakub Dadamora suveks lisaks kaht uut kleiti. 

Olgu lisatud, et kõik Dadamora kangad on toodetud Pärnumaal ja omavad GOTS-sertifikaati, seega tegu on kõrgeima kvaliteediga mahepuuvillaga. Brändi rõivad aga valmivad Jõgevamaal ja Harjumaal – seega on kogu tootmine kodumaine.

Olude sunnil on praegu Telliskivi Loomelinnakus asuv Dadamora esinduskauplus suletud. Sellegipoolest saab uut kollektsiooni juba osta brändi veebipoest dadamora.com ning olgu lisatud, et sooduskood „LOVE” annab märtsikuus ka 20%-lise soodustuse.

Tutvu Dadamora uue suvekollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid