Créme de la Créme butiigis saavad kokku eksklusiivne parfüümi- ja ehtekunst

Créme de la Créme butiigis saavad kokku eksklusiivne parfüümi- ja ehtekunst

Foto: Peeter Laurits

Käesoleval nädalal avatakse Viru Keskuse Créme de la Créme butiigis eesti ehtekunstniku Darja Popolitova hüpiknäitus CODE (IN)VISIBILIS, mis ühendab ehte ja lõhna fenomenid.

„Läbi ajaloo on lõhnade kasutamine olnud tugevalt seotud füüsilise ettekujutusega,” räägib Créme de la Créme butiigi parfüümiekspert Kai Laidla, „Ehtemaailma ajakulg on aga loomupäraselt materiaalselt kombitav, võimaldades siduda kehatu kehalisega.” Nii lasebki 28. aprillist avatud näitus avastada parfümeeria ja ehtekunsti maailma intrigeerimise võimalusi. Kus ja kuidas need dialoogis püsivad? Näitus CODE (IN)VISIBILIS on nende dialoogide kujustamine ja edasiarendus.

Ehtekunstnik Darja Popolitova käsitleb loetletud teemasid parfümeeriabutiigi ruumi kontekstis ning eksponeerib näitusel nii oma varasemaid kui ka uuemaid autoritöid, milles segunevad digitehnoloogia ja parfüümimaailmalegi omane androgüünsuse mõiste.

Darja Popolitova hüpiknäitus CODE (IN)VISIBILIS on Viru Keskuse Créme de la Créme butiigis avatud 28. aprillist 27. maini.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid