Copenhagen Fashion Summit: Üks ja ainus Stella McCartney

Foto: Copenhagen Fashion Summit

Ma usun, et mul ei ole tarvis isegi varjata tõsiasja, et Stella McCartney on „põhisüüdlane” selles, et ma üldse tänavu Copenhagen Fashion Summiti poole suuna võtsin. Ühel hetkel mõned head kuud tagasi hüppas mulle Instagramis ette Stella fotoga sponsoreeritud postitus @copenhagenfashionsummit kontolt ning muu ongi juba ajalugu… 

Selles ei ole kahtlustki, et Stella McCartney on ääretult inspireeriv naisterahvas. Ta on oma tegemistega olnud mulle isiklikult eeskujuks juba aastaid ning tema moekollektsioonide üle olen ahhetanud ilmselt sama kaua aega kui mitte kauemgi veel, kuid pärast tema etteastet Copenhagen Fashion Summiti laval olin ma lihtsalt… smitten like a kitten. 

Stellaga vestles Copenhagen Fashion Summiti teisel päeval Vanity Fairi endine toimetaja Graydon Carter ning kuigi nende vestlus käis ikkagi ümber eetilisuse, jätkusuutlikkuse ja mure meie planeedi pärast, oli see vestlus vaba, meeleolukas ning pälvis lõpetuseks täissaalilt ka kõige suurema aplausi. 

Sellest vestlusest koorus välja ka mitmeid põnevaid fakte Stella McCartney moekarjääri algusest kuni tema viimaste saavutusteni moetööstuse jätkusuutlikumaks muutmise teekonnal. Nii et selle asemel, et neid kõiki üksipulgi ümber trükkida, kutsun teid samuti osa saama Stella McCartney sarmist – sest ka selle vestluse on Copenhagen Fashion Summit linti võtnud ning kõikidele nautimiseks üles laadinud. Head vaatamist ja innustumist!

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid