BYREDO tuli välja Saints-nimelise küünlakollektsiooniga

Foto: allure.com

Üks meie lemmikuid nišiparfüümimajasid BYREDO tuli pühade ootuses välja limiteetud küünlakollektsiooniga, mis kannab tähenduslikult nime Saints. Kollektsiooni kuulub kolm efektses punases pakendis küünalt, mis kõik inspireeritud BYREDO parfüümimaja asutaja Ben Gorhami lapsepõlvest.

Nimelt on Gorham pärit katoliiklikust perekonnast ning kirikuküünlad on kuulunud tema ellu juba aastaid. Just viimastest ongi Saints kollektsioon inspireeritud, kuna traditsioonilised kirikuküünlad on religiooni järgi valguse ja lootuse, tõe ja tarkuse ning halastuse ja andestamise sümboliks. Gorham on lisanud, et just need lõhnad ja aroomid, mille ta on Saints küünaldesse pannud, on tal oma lapsepõlvest – katoliiklikust koolist ning kirikus käikudest – nii elavalt meeles.

BYREDO Saints kollektsiooni kuuluvad kolm erinimelist ning -ilmelist küünalt – romantilise tooniga Rosewater, vürtsikam ja eukalüptinoodiga Incense ning ajalooliste katedraaliaroomidega segunenud Altar. Kõik küünalde nimetähed moodustavad küünlal tähendusliku risti kujutise, kuid nagu ikka, jäädes sealjuures igati modernseks ja byredolikuks.

Nii saab igaüks ise vaadata, kas teeb selle küünalde trioga kingituse parfüümimaailmast lugu pidavale kallile inimesele, või hoopis premeerib nende küünaldega iseennast – kolmas advent ju tulemas ning kombed näevad ette, et kolm küünalt peab süüdatud saama.

BYREDO Saintsi limiteeritud küünlakollektsioon on Eestis saadaval Crème de la Crème’i parfüümibutiigis.

Sarnased artiklid

Kommentaarid