Britt Samosoni uusim „NEW STUFF”

Britt Samosoni uusim „NEW STUFF”

Foto: Britt Samoson

26. oktoobri õhtul toimus Foorumi keskuses S’NOB poe ees ja sees rohke rahvasumina saatel moedisaineri ja -illustraatori Britt Samosoni kõige värskemate illustratsioonide näituse „NEW STUFF / Autumn 2016” avamispidu. Kõiki neid, kes avamisest mingil põhjusel ilma jäid, rõõmustame infoga, et näitus jääb S’NOBis avatuks 27. novembrini.

Britt Samoson on üks ütlemata andekas noor naine, kes on lõpetanud 2006. aastal EKA moedisaini eriala. Lisaks on ta tegus stilist ja moeillustraator, kelle tööd on tänavuseks osalenud mitmel moeillustratsioonide näitusel – Eestist Budapesti, Londoni ja Washingtonini välja. Briti kõnealune näitus on loodud koostöös S’NOBi poega, kellel täitub novembrikuus Britt Samosoniga täpselt üks aasta edukat koostööd, olles hetkel tema loomingu ainuedasimüüja Eestis. Selleks puhuks lõigi Britt kaks näitusel olevat illustratsiooni, mis on inspireeritud just S’NOBi kaupluses olevatest sügistalvistest kollektsioonidest. Kui üldjuhul iseloomustab Briti töid erakordne korrektsus ja detailitäpsus, siis seekord on ta lubanud ansamblisse ka vabamaid pintslitõmbeid ning laialivalguvaid värvilaike.

Mainimist väärib seegi, et „NEW STUFF / Autumn 2016” näitus on tegelikult hoopis näitusmüük ning kõiki töid on võimalik kohapealt ka osta. Samuti on S’NOBi kaupluses müügil näitusetöödest väikeseformaadilised signeeritud prindid, postkaardid ja külmikumagnetid.

Britt Samosoni tegemistega saab end kursis hoida veebilehel brittsamoson.com ning nii Facebooki kui ka Instagrami vahendusel.

Galerii

Kommentaarid