BMR1959 – Barbie, otse tänavamoe radadelt

BMR1959 – Barbie, otse tänavamoe radadelt

Foto: Mattel

Kes ei ole viimasel ajal Barbie tegemistega ülemäära kursis olnud, siis lubage meil teid valgustada. Matteli ikooniline nukk on jõudnud vahepeal tähistada oma suurt 60. aastapäeva ning et väärikas number saaks tähistatud vähemalt sama väärikalt, on välja tulnud kollektsioon BMR1959, mis võtab moekat snitti ei mujalt kui tänavamoest. 

Nagu juba fotodeltki näha rabab Barbie BMR1959 tänavamoe kollektsioon efektsete värvide ja ootamatult julgete rõivakomplektidega. Miks? Sest Barbiele meeldib ka tänapäeva moelainetega kaasas käia – seega, miks mitte tõmmata selga 80ndatest ja 90ndatest pärit moeelemente, mis just praegu tänavamoes ruulivad. Vöökott? Olemas! Neoonrohelised traksipüksid? Olemas! Kitsad päikeseprillid ja ülesuuruses kaelaketid? Absoluutselt!

Et kõik oleks aga meeldivalt võrdne, ei puuduta antud kollektsioon ainult Barbiet ennast, vaid kaasatud on ka Ken. Kokku on erikollektsioonis neli naissoost nukku ning kaks meessoost nukku, igaühel oma lugu ja taust – mõeldud on nii erinevatele juuksevärvidele, nahatoonidele kui ka kehakujudele. Täpselt nii nagu on unikaalsed ja omanäolised inimesed ka päriselus. 

Nii neile, kellele Barbie siiani südamelähedane on, kui ka neile, kellel kodus väiksem tegelane, kellele meeldiks BMR1959 kollektsiooni nukku omada, on meil häid uudiseid – BMR1959 on täiesti saadaval ka Eestis, nii Kaubamajas kui ka näiteks astri.ee veebipoes. 

*Artikkel on valminud koostöös Barbie maaletoojaga Eestis.

Galerii

Kommentaarid