Bert On Beats andis välja uue EP “Freak By Nature”

Foto: Felix Laasme

Möödunud aastal nii Aasta Produtsendiks kui Mixijaks/Salvestajaks tituleeritud Bert Prikenfeldi 2018. aasta on alanud värske minialbumiga. Äsja enda Bert On Beats artistinime alt avaldatud EP tähistab ka lepingut Jaapani plaadifirmaga Sushi Records.

Üldjuhul on Bert On Beats sildi all tunnusmärkidena kõlanud bass ja maailmamuusika, kuid seekord lendab heliseiklus nendest rütmidest kaugemale ja sünteesib rohkemat. “Kui eelnev Bert On Beatsi materjal on väga paljuski olnud mõjutatud maailmamuusika rütmidest, siis nüüd mõtlesin, et nihutan veidi valemeid ning üritan korra kusagil mujal olla,“ jutustab Bert. „Ma arvan, et siit võib leida mõningaid momente nii hiphopist, industriaalist kui ka tumedamast techno kraamist, mis mulle viimasel ajal väga meeldinud on. Mingis mõttes võiks see muusikaline kollaaž olla justkui b-boyde muusika aastal 2018.“

EP “Freak By Nature” toob endaga kaasa eesti muusika ekspordi ja on ühtlasi märgiline sisenemine Jaapani turule. Artisti enda sõnul on ta avatud ja rahulikult ootel, millise tempo ja vastukajaga seni tundmata territooriumil asjad liiguvad. “Esialgu tahtsin lugude kogumile väärilist kodu leida ning Sushi Records tundus just see õige”, põhjendab muusik uut koostööd.

Jaapani plaadifirma Sushi Records toimetab elektroonilise muusika vallas, figureerides samal ajal Ministry Of Sound brändi Aasia peakontorina ja olles ühtlasi rahvusvahelise plaadifirma Sweat It Out esindus Tokyos.

Bert On Beats “Freak By Nature” EP on saadaval digikanalites nagu Spotify, iTunest, jt.

Kuula “Freak By Nature” EP nimilugu:

Sarnased artiklid

Kommentaarid