Bebe Organic avas Tallinna vanalinnas esimese esinduspoe

Bebe Organic avas Tallinna vanalinnas esimese esinduspoe

Foto: Katrina Tang

Kodumaise lasteriiete brändi Bebe Organic eesmärk on algusest peale olnud toota naturaalseid ja aegumatuid lasteriideid, mida saavad kanda mitmed põlvkonnad. Sellist brändi ajendas looma 2014. aastal disainer Birgit Kadaku isiklik vajadus orgaaniliselt puhaste lasteriiete järele, kuna tema lapsel diagnoositi atoopiline dermatiit. Täna on bränd ületanud riigipiire ja nüüd võib öelda, et tulnud ka tagasi koju, sest käesoleval nädalal avas Bebe Organic esinduse just nimelt Tallinna vanalinnas.

„Otsustasime avada kodumaal esimese Bebe Organicu esinduspoe ning loodetavasti saab vanalinnas asuv butiik hea vastuvõtu osaliseks ja leiab palju fänne,” räägib London College of Fashioni magistrant ja brändilooja ning kahe lapse ema Birgit. „Poes on lisaks naturaalsetele Bebe Organicu lasteriietele müügil ka teiste sarnase kontseptsiooniga brändide aksessuaarid, pesuvahendid ja mänguasjad.” 

„Bebe Organicu brändi idee sündis minu lapse vajadusest orgaaniliselt puhaste lasteriiete järele, kuna tahtsin talle pakkuda tema nahale kõige paremini sobivaid riideid. Pärast põhjalikku beebirõivaste uurimist leidsin vaid mõne üksiku kaubamärgi, mis vastas meie vajadustele ja soovidele. Umbes samal ajal avaldas Greenpeace uuringu selle kohta, et laste ja imikute riietest, mida toodavad paljud suured rõivatootjad, on leitud ohtlikke kemikaale. Nende seas oli nii kiirmoe, spordirõivaste kui ka luksusrõivaste kaubamärke,” selgitab Birgit. 

Nii kinnitabki disainer, et Bebe Organicu iga toode on valmistatud kõrgeima kvaliteediga looduslikest materjalidest, pöörates suurimat tähelepanu detailidele, mis taaselustavad klassikalised jooned tänapäevases võtmes. Hinnalistest looduslikest kangastest õmblevad oskuslikud käsitöölised ajatud mudelid kokku nii, et iga viimane kui rõivaese valmiks parima võimaliku kutsestandardi kohaselt. Bebe Organicu materjalide tarnijad on sertifitseeritud ja neid kontrollivad sõltumatud asutused. Olgu ka lisatud, et brändi riided ja aksessuaarid on loodud lastele vanuses 0–6 eluaastat ning kollektsiooniga tullakse välja kaks korda aastas.

Kui rääkida brändi tänavusest sügistalvisest kollektsioonist, siis see kannab nime „Winter Blossom” ning ülistab lapsepõlve magusaid unistusi ja on inspireeritud vana-maailma esteetilisest võlust ja looduse ilust. Romantilised kleidid, vintage lilledega beebikostüümid, põhjamaised kudumid, pehme veluur, õrnad pitsid ja signatuur jacquard-kangas moodustavad kollektsiooni, mis on mänguline ja magus. Toonidest mängivad kokku roosiõie värvid, kreemised valged, kiltkivi hallid toonid ja magus karamell kõige ilusamates looduslikes ja naturaalsetes kangastes. Kollektsiooniga saad tutvuda ka allolevas galeriis!

Bebe Organicu esindusbutiik asub Tallinna vanalinnas, aadressil Müürivahe 28. Tänaseks müüakse Bebe Organicu kollektsioone veel 22 riigis erinevates butiikides, e-poodides ja kaubamajades. Lisaks on Bebe Organicu tooted jõudnud moeajakirjade VOGUE, L’OFFICIEL ja ELLE veergudele. 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid