Baltika jätkab populaarsete Moekolmapäevakutega

Foto: Fankadelik Vintage

Juba 19. septembril toimub Baltika korraldatavate harivate Moekolmapäevakute sügishooaja esimene üritus. Sel korral on enda kogemusi jagamas Eesti vanima vintage-kaupluse Fankadelik naiskonna liige ning vintaažientusiast Liisa-Chrislin Saleh.

Vabakutseline stilist ja grimeerija, kes enam kui üheksa aastat Fankadelikus aktiivselt tegutsenud, annab ülevaate vintaažist ning räägib lähemalt, mis muudab selle hinnatuks ja hinnaliseks. Samuti keskendub ta enda ettekandes erinevate ajastute moevooludele ning -ikoonidele, lisaks teeb juttu vintage-elustiili armastavatest kaupmeestest ja kollektsionääridest. Vintage-rõivad on Liisa-Chrislini südame võitnud eelkõige tänu jätkusuutlikkuse printsiibile vastavusele ning iselaadsele põnevustundele, mis kaasneb nende otsimisega. Igal leitud riideesemel on ju oma ajalugu ja ainulaadsus.

Moekolmapäevakud on Eesti suurima moeettevõtte Baltika õpetlik üritustesari, mis kutsub kuulama ja arutlema valdkonnaga seotud teemadel. Baltika järjekordne Moekolmapäevak toimub 19. septembril kell 16:00-17:30 Baltika Moelaval aadressil Veerenni 24, Tallinn.

Sarnased artiklid

Kommentaarid