Balmain teab viise, kuidas tuua sinuni taskukohasem kõrgmood

Balmain teab viise, kuidas tuua sinuni taskukohasem kõrgmood

Foto: Norman-Optika

Tavaliselt räägin ma konkreetsest moebrändist vähe. Mind inspireerivad väga erinevad stiilid ja kui mulle mõni konkreetne bränd väga südamelähedaseks saab, siis seetõttu, et selle taga seisab üks särav ja huvitav inimene. Üks põhjustest, miks mulle Balmain, eesotsas nende loovjuhi Olivier Rousteingiga meeldib, on see, et see on uuenduslik, tegemata samas allahindlusi brändi esteetikas. 

Vaid 25-aastasena Balmaini moemaja loovjuhiks valitud Rousteing peab oluliseks nii haute couture’i luksusliku joone säilimist kui ka uuema põlvkonna tähelepanu püüdmist. Kuidas ta seda teeb? Ta on öelnud, et saab aru, miks haute couture peab olema eksklusiivne ja mitte kõigile kättesaadav, kuid samas on ta leidnud teid, kuidas oma disain ka nii-öelda tavainimesteni tuua. Näiteks ei saa ilmselt paljud meist endale küll tema loodud detailidest rõkkavat õhtukleiti lubada, kuid Balmaini suviste aksessuaaridega, nagu käekotid ja päikeseprillid, on lugu juba märksa lootustandvam. Ja suvehooajale keskendudes uurisingi hoolikamalt Balmaini päikeseprillide kollektsioone. 

Nägin, et ka aksessuaaride puhul ei unusta Rousteing viimistletud ja detaile rõhutavat stiili. Prilliraamidelt leiad õrnu kuldseid jooni koos signatuurse graveeritud B-tähega. Raamide kujus leiab mõjutusi nii 1960. aastatest kui ka tänapäevast. Rääkimata faktist, et sobivad prillid leiab endale tõenäoliselt igaüks, sest vastavalt näokujule leidub Balmaini raamide hulgas nii ruudulisi, ringikujulisi, cat eye kui ka aviator stiilis lahendusi. 

Balmaini rõivaid ja prille armastavad kanda sellised välismaised kõrgema klassi staarid nagu Rihanna, Gigi Hadid, Kim Kardashian ja Rousteingi muusaks peetav Beyoncé. Kodumail kannab hea meelega Balmaini prille näiteks meie oma saarepiiga Hanna Martinson. Nagu ta ise ütleb, meeldib talle Balmaini stiil, mis on filigraanselt viimistletud, silmapaistev ja mitte liialt tähelepanu rööviv.

Et brändi eksklusiivsust säilitada, saab Eestis Balmaini tänavuse prillikollektsiooniga tutvuda ning prille soetada vaid Norman Optika prillipoes. Seega, kui suutsin tekitada antud kollektsiooni vastu huvi, soovitan veebis või Norman Optika esinduspoes kohapeal Balmainiga lähemalt tutvust teha. Sest kuidas saaks veel lihtsamalt 2018. aasta suvel ka endale pisut kõrgmoodi lubada?

Balmaini prillivalikuga saad tutvuda Norman Optika kodulehel normanoptika.ee, samuti tasub silma peal hoida Norman Optika sotsiaalmeediakanalitel instagram.com/normanoptika ja facebook.com/normanoptika. 

*Artikkel on valminud koostöös Norman-Optikaga.

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid