August esitleb TALI disainipoes oma kevadsuvist kollektsiooni

Foto: Virge Viertek

Kodumaine rõivabränd August esitleb käesoleva nädala laupäeval kell 13.00-15.00 TALI disainipoes oma kevadsuvist kollektsiooni. Kohal on ka Augusti moemärgi asutaja ning disainer Äli Kargoja, kes räägib veidi lähemalt brändist, uuest kollektsioonist ning tulevikuplaanidest.

Augusti järjekorras neljanda, kevad-suvi 2017 kollektsiooni keskmes on praktiliste töörõivaste hõnguga elegantsed siluetid, millele lisavad isikupära hoolikalt valitud ning jätkusuutlikul viisil toodetud kangad – erilised variatsioonid bambuskangast kuni Augustile omase sertifitseeritud orgaanilise puuvillani. Augustile omaselt on uueski kollektsioonis põhjamaiselt lihtsa ning rahuliku üldmulje taga keerulised lõikelahendused ning Augustile isikupärased rõivadetailid, mis peavad eelkõige silmas kandja mugavust varjutamata ta isikupära. Olgu ka lisatud, et esmakordselt kuuluvad Augusti kollektsiooni ka lambavillast kudumid.

Augusti SS17 kollektsiooni esitlus leiab aset 25. märtsil kell 13.00-15.00 TALI disainipoes. Oodatud on kõik moe- ja disainihuvilised!

Sarnased artiklid

Kommentaarid