Armastusest sündinud L’F Shoes

Armastusest sündinud L’F Shoes

Foto: lfshoes.com

„Olen 27-aastane. Mulle meeldivad hommikud koos boyfriend’iga, hommikusöögid, mõtted tööst ja sellest, mida toob uus päev,” on Licia Florio sõnad.

Kuigi vanus on kõigest number, on siiski vägagi inspireeriv näha, kuidas üks inimene suudab paarikümne eluaasta jooksul areneda ja arendada. Licia Florio ongi selline inimene. Vaadates tema naisterõivaste kaubamärki, tekib tunne, et selle taga on üpris küpses eas sihikindel disainer, uurides aga tema kingabrändi, tekib üldsegi tunne, et tegu on kaubandusvõrgu, mitte inimesega.

Kuigi viimased kingakollektsioonid on olnud üpriski naiselikud, räägib pikem ajalugu teist juttu. Võib öelda, et L’F Shoes on armastusest sündinud bränd. 2011. aastal otsustasid Licia Florio ja tema elukaaslane Francis Ferrari luua midagi sellist, mida võiks teha ja kanda koos. Nii tekkisidki esimesed unisex L’F kingad. Praeguseks on algupäraselt madalatele kingadele kasvanud alla konts ning nii mõnigi mudel kattunud sädelusega. Näeme palju erinevaid materjale ja kontraste, kuid näiteks karvaste detailide puhul karusnahka ei kasutata. „Perfektsus ei eruta mind, mulle meeldivad siidi ja teksa kontrastid, vill ja tüll, feminiinsus ja poisilikkus,räägib oma loomingust Licia.

lfshoes_sisu

Heidame pilgu ka galeriisse, kus saab uudistada L’F Shoesi värskeid kingadisaine, mitte ilmtingimata šoppamise eesmärgil, vaid ka selleks, et niisama silma puhata.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid