Anna Viik ja Adrikorn Artefacts avasid Kalamajas stuudio

Anna Viik

Foto: Sohvi Viik

Disainerid Anna Viik ja Kadi Adrikorn, kes on brändi Adrikorn Artefacts taga, ühendasid omavahel jõud ning avasid Kopli 27 aadressil ühise moestuudio.

Moekunstniku Anna Viiki loomingu tunneb ära tema huvitavate ja tihti ebakonventsionaalsete lõigete poolest, mida ta kasutab nii kleitide kui ka ülikondade loomisel. Tema süda kaldub rohkem küll just meeste ülikondade valmistamise poole, kuid Anna nendib, et kui kleit on huvitav, siis võtab vastu ka selliste tööde tellimusi. Moemärk Adrikorn Artefacts võiks aga kõnetada inimesi, kes on huvitatud multikantavatest rõivaesemetest ja peakatetest, mis püüavad tähelepanu oma idee ja vormiga, kuid on samas praktilised ja mugavad.

„Uus stuudiopind võimaldab tutvustada uusi tooteid ning võtta vastu inimesi meeldivas keskkonnas pea iga kell,“ ütleb Kadi. Anna lisab, et tänu uuele stuudiole on mõlemad brändid justkui leidnud oma kodu – koha, kus saab pühenduda 100% sellele, mida mõlemad disainerid armastavad ning tunda end oma loomingu keskel vabalt.

Lisaks Kopli 27 aadressil asuvale stuudiole saab alates maikuust Anna Viiki loomingut soetada LEVI disainipoest Solarise keskuses ning Adrikom Artefacts seeria „Hello Odd“ on 10. maini vaatamiseks väljas 008 Galeriis, Moodne Valgustus salongis aadressil Rävala 7.

Sarnased artiklid

Kommentaarid