AITA Triinu Pungits Londoni moenädalale

Foto: pungits.com

Portailil oli au viibida Kiievi moenädalal, kus Triinu Pungits pälvis sooja vastuvõtu efektselt esitatud moeetenduse ja läbimõeldud kollektsiooniga. Nüüd on Triinul võimalus seda teha ka Londonis, kuid ta vajab selleks natuke abi – ning meie julgustame teda aitama!

Nimelt on Triinu saanud kutse osaleda London Fashion Weeki ajal toimuval Fashion Scout „Ones To Watch” moeetendusel. Etendus toimub juba tänavu septembris. Triinu sõnul on „Ones To Watch” ühe Euroopa juhtiva moeagentuuri Fashion Scout korraldatav show, kus tutvustatakse nelja väljapaistvat disainerit kogu maailmast.

„Sellele moeetendusele koguneb igal aastal tuhandeid kandidaate ning välja valitakse vaid neli. Sel aastal osutusin valituks ka mina, kuid show’l osalemiseks vajan teie abi, sest kollektsiooni tootmise ning Londonisse minekuga kaasnevad erinevad kulud, mida on alustaval brändil kahjuks raske ise katta,” räägib Triinu.

Triinu plaanib Londoni moenädalale minna SS18 kollektsiooniga, mis räägib unes olemisest. „See on kollektsioon, milles suvi mässab ööjaheduse, vihma värskuse ja pilvise taeva õhinas,” on disaineri sõnad. Kollektsioon koondab suve varjulisema poole, keskendudes ilmadele, mis ei paku ehk paljudele rõõmu, kuid õige riietuse juures on see igati rikastav ja joovastav kogemus. „Ka hallis taevas, raskes vihmapiisas on palju seiklust, informatsiooni ja energiat,” võtab Triinu kokku.

Triinu Pungitsa minekut Londoni moenädalale saab toetada Hooandja keskkonnas aadressil hooandja.ee/projekt/triinu-pungits-moelooming-londoni-moenadalale.

SaveSave

SaveSave

Sarnased artiklid

Kommentaarid