Kui 15 aastat tagasi oli APOM ehk parfüümi “A Part of Me” lõhnaduett mõeldud eraldi nii meestele kui naistele, siis nüüd naaseb Francis Kurkdjian oma juurte juurde vaid ühe lõhnaga. “APOM on kui tükike iseendast, mille me teistele endast maha jätame…,” kõlab uue parfüümi tutvustus.
„APOM-i uut versiooni luues sain naaseda oma pärandi juurde,“ ütleb Francis Kurkdjian. „Võtsin naiselikust lõhnast päikeselise sensuaalsuse ja mehelikust sõltuvust tekitava elegantsi.“
Tulemus? Ambra, lillede ja roheluse ilu ühendades muudab uus APOM oma eelkäija moodsamaks. Selle heledatest tipunootidest kiirgavad läbikumavad apelsiniõied, mida saadavad lavendli, vanilli, lõhnava kananga ja valge muskuse akordid. Selline, ühtaegu intiimne ja helde parfüüm jätab endast maha imekauni, tõelise kõrgparfümeeria lõhnalehvi…
Maison Francis Kurkdjiani parfüümid on saadaval Viru Keskuses asuvas parfüümibutiigis Crème de la Crème.
Acne Studios par Frédéric Malle lõhn eristus juba ilmudes tavapärasest parfüümimaastikust. Parfümeer Suzy Le Helley loodud kompositsioon ühendab aldehüüdide puhta ja peaaegu metallilise värskuse roosi, virsiku ja vanilli pehme gourmand-südamega ning lõpetab sandlipuu ja muskusega. Tulemuseks on ühtaegu värske, pehme ja kauakestev lõhn, mida Acne Studios on kirjeldanud kui neoklassikalist parfüümi mässumeelse nüansiga.
Uus kehahooldussari on loodud seda kogemust pikendama. Siidise tekstuuriga dušigeel jätab nahale õrna lõhnakihi, kehapiim ühendab sheavõi ja looduslikud õlid, et niisutada nahka ning jätta sellele sama äratuntav lõhnasignatuur. Tooteid võib kasutada iseseisvalt või koos parfüümiga, et võimendada selle püsivust ja iseloomu.

Le Helley sõnul oli Acne Studios par Frédéric Malle loomine võimalus katsetada midagi, mida parfümeerias kohtab harva. Sama mõtet kannavad edasi ka uued tooted, mille eesmärk ei ole pelgalt naha eest hoolitseda, vaid luua terviklik lõhnarituaal. Parfümeer kirjeldab seda kui isiklikku mugavustsooni – lõhna, mida kantakse ennekõike iseenda jaoks, kuid mis ümbritseb kandjat pehme ja kauapüsiva auraga, justkui oleks ümber Acne Studiosi ikooniline kašmiirsall.
Elordi jõudis laiema avalikkuse ette HBO sarjas „Euphoria”, kus ta kehastas Nate Jacobsi. Sellele järgnesid rollid Emerald Fennelli filmis „Saltburn” ja Sofia Coppola filmis „Priscilla”, kus Elordi mängis Elvis Presleyt. Viimastel aastatel on ta osalenud ka Justin Kurzeli sarjas „The Narrow Road to the Deep North” ning Guillermo del Toro filmis „Frankenstein”, mille eest pälvis ka parima meeskõrvalosa Oscari nominatsiooni. Tänavu sai teda näha ka Heathcliffina Emerald Fennelli „Wuthering Heightsi” tõlgenduses Margot Robbie kõrval, kes on samuti CHANELi saadik.
CHANELi sõnul kehastab Elordi Bleu de Chaneli puhul vabadust, salapära, magnetismi ning kaasaegset maskuliinsust, milles on säilinud klassikaline elegants. Näitleja ise tõi pressiteates esile, et Bleu de Chanelil on tugev side filmikunstiga ning kampaaniates osalenud režissöörid ja näitlejad kuuluvad loojate hulka, keda ta kõrgelt hindab.
See kõik on aga vaid teaser, sest ametlik Bleu de Chanel L’Exclusif kampaania Jacob Elordiga avalikustatakse alles mais.