“Oleme ümber mõtestanud ja disaininud nii rinnahoidjate suuruste kontseptsiooni kui ka lõikelised lahendused, et pakkuda naistele ülimat mugavust ja parimat istuvust,” jagab brändi asutaja Merle Leemet, kelle nimi on paljudele tuttav armastatud Eesti lastebrändi Breden Kids kaasasutajana. “Naíya eesmärgiks on täita täna turul olev tühimik, pakkudes sensuaalset pesu väiksema büstiga naistele.”
Naíya missiooniks on inspireerida naisi nende eneseleidmise teel – näidates neile muuhulgas uut võimalikkust läbi hästiistuva ning samaaegselt ka sensuaalse pesu. Naíya tootevalikusse kuuluvad rinnahoidjad, mis on disainitud vastama AA-B korvi unikaalsetele vajadustele. Kõik tooted on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest, tagades nii vastupidavuse kui ka mugavuse. “Meile on väga oluline jätkusuutlikkus, kvaliteet ja vastutustundlik tootmine,” sõnab Merle. “Seetõttu oleme otsustanud toimida ettetellimise põhimõttel, et kasutada materjale säästlikkumalt ning vältida ületootmist.”

Merle lisab, et väikese büstiga naised on pidanud leppima ebamugavate ja pigem sportlike mudelitega. “Naíya tahab pakkuda väiksema rinnaga naistele kogemust, mida täna kaubandusest nii hõlpsasti ei leia – võimalust kanda naiselikku ja sensuaalset ning mis peamine, mugavat pesu,” ütleb Merle. “Minu jaoks on ilusa ja naiseliku pesu kandmine väga oluline igapäevane enesehoolitsuse rituaal ja meeldetuletus. See on nagu armastuslugu iseendaga, mis muudab iga argipäeva meeldejäävaks.”
Naíya Lingerie esimesed tooted leiad e-poest www.naiyalingerie.com.
Kui seni on Johanna loodud ehted sündinud pigem hetkeks – lavale, fotole, sündmusele –, siis nüüd on sellest loomingulisest dialoogist saanud esimene ametlik hoji x Kriss Soonik ese. Koostöö keskmes on piiratud koguses pärlikee, millele annab äratuntava Sooniku puudutuse brändi kassilogo. Tulemus on õrn, mänguline ja veidi kelmikas, nagu üks hea aksessuaar olema peab: piisavalt klassikaline, et kesta, ja piisavalt iseloomuga, et mitte jääda lihtsalt ilusaks detailiks.
Uue ehtekoostöö kõrvale tasub vaadata ka Kriss Sooniku kevadsuvi 2026 kollektsiooni, mis on juba saadaval moemärgi veebipoes kriss-soonik.com.
“Käesolev hooaeg tähistab brändi jaoks ühtlasi ka olulist uut peatükki,” tutvustab omanimelise moemärgi asutaja ja disainer Hannes Rüütel. “Lisaks meesterõivastele kuulub esmakordselt põhikollektsiooni hulka ka valik naisterõivaid — puuvillased seelikud, särgid ja dressipluusid ning linased kleidid. Vabalt langevad vormid, mugavus ja maitsekad detailid loovad tasakaalu argise lihtsuse ning romantilise kulgemise vahel.”
Rõivakollektsiooniga ühes laieneb moemärgi kirsimaailm veelgi — koostöös kohaliku küünlabrändiga Nore on valminud kirsilõhnaline küünal, mis toob suvised hetked ning kollektsioonist inspireeritud meeleolu ka interjööri.

Õitsvad kirsipuud ja hetked aeglaselt kulgevatest suvepäevadest on meeleolukalt pildile püüdnud Mia Tohver.
Tutvu moemärgi HANNES RÜÜTEL kollektsioonidega Telliskivi Loomelinnakus aadressil Telliskivi 60A/3, Tallinn. Vaata ka hannesruutel.com.