Mida te tunnete, kui üks teie meeltest – nägemine – upub kasvõi lühikeseks ajaks pimedusse? Kujutlusvõime süttib, kuulmis- ja kompimismeel teravnevad ning nägemine saab ootamatult uue tähenduse. Oma uue parfüümiga kutsub Byredo meid kogu maailma erinevuste, konfliktide ja neid kajastavate ekraanide ees silma kinni pigistama ning alistuma meie ainsale ühisele tundele – armastusele.
Selles aroomis kohtub patšuli ja papüüruse duo Firenze iirise gurmaanse õli ning ingveri- ja porgandinootidega. Kaneeli ja kardemoni mõnusad puudutused toovad soojust ja õrnust, luues mulje, et kusagil läheduses viibib su sugulashing…

Parfüümi Eyes Closed on kui hingede põimumise ja pilkude vahetamise mäng, mis sümboliseerib armastuse lõpmatust. Uuele lõhnale pühendatud reklaamkampaanias on need pilgud juba vahetatud ja jõutud järgmise sammuni. Ning need kaunid suudlused on jäädvustanud ei keegi muu kui Alasdair McLellan.
Elordi jõudis laiema avalikkuse ette HBO sarjas „Euphoria”, kus ta kehastas Nate Jacobsi. Sellele järgnesid rollid Emerald Fennelli filmis „Saltburn” ja Sofia Coppola filmis „Priscilla”, kus Elordi mängis Elvis Presleyt. Viimastel aastatel on ta osalenud ka Justin Kurzeli sarjas „The Narrow Road to the Deep North” ning Guillermo del Toro filmis „Frankenstein”, mille eest pälvis ka parima meeskõrvalosa Oscari nominatsiooni. Tänavu sai teda näha ka Heathcliffina Emerald Fennelli „Wuthering Heightsi” tõlgenduses Margot Robbie kõrval, kes on samuti CHANELi saadik.
CHANELi sõnul kehastab Elordi Bleu de Chaneli puhul vabadust, salapära, magnetismi ning kaasaegset maskuliinsust, milles on säilinud klassikaline elegants. Näitleja ise tõi pressiteates esile, et Bleu de Chanelil on tugev side filmikunstiga ning kampaaniates osalenud režissöörid ja näitlejad kuuluvad loojate hulka, keda ta kõrgelt hindab.
See kõik on aga vaid teaser, sest ametlik Bleu de Chanel L’Exclusif kampaania Jacob Elordiga avalikustatakse alles mais.
Kui ikooniline N°5 parfüüm debüteeris 1921. aastal, siis Eau de Toilette järgnes kolm aastat hiljem. Uues väljaandes ei ole fookus niivõrd ümber tehtud kompositsioonil kui selle ajaloolise versiooni taasesiletõstmisel: aldehüüdidega avatud lillebuketti kannavad roos, jasmiin ja ylang-ylang, millele lisavad sügavust sandlipuu ja vetiver. Tulemuseks on CHANELi enda sõnul soojem, tekstuursem ja veidi puidusem N°5.
Visuaalselt on oluline aga just pudel. Uus flakoon on lihtsustatud, selge joonega ja minimalistlik, rõhutades N°5-le omast elegantsi ilma liigsete detailideta. See sobib hästi hetke ilumaailma hoiakuga, kus ka luksus eelistab üha sagedamini vaiksemat formaati. Kampaania näona jätkab Margot Robbie, kelle kaudu saab CHANEL N°5 erinevad peatükid üheks kaasaegseks tervikuks.

Uus CHANEL N°5 Eau de Toilette on saadaval veebipoes chanel.com ning valitud edasimüüjate juures.