7 geniaalset ilunippi meie Barbara varamust

Foto: Rankin

Jõulud on teadagi andmise ja kinkimise aeg. Meie siis mõtlesime, et kingime teile Portaili toimetuse nimel kasulikus koguses ilutarkust meie ilutoimetaja Barbara varamust, sest temal juba asjalikest nippidest puudust ei tule! Barbara, sõna on sinul.

  1. Kasuta kuivšampooni õhtul enne magamaminekut! Võib natukene veider tunduda, aga sedasi saab see öö jooksul rasu endasse imada ja ärkad hommikul värskete juustega.
  2. Su juuksepiiril on miljon pisikest karva, mis ei ole veel oma täispikkusesse kasvanud ja on eriti just praegusel „elektrit täis ajal” laiali nagu päiksekiired? Eralda selle elimineerimiseks üks hamba- või ripsmehari, piserda see juukselakiga üle ja kammi lendlevad karvad peadligi. Nii lihtne ongi! 
  3. Saabunud pidude hooajal on tumedad huuled väga kuum teema. Just nimelt huuled, mitte hambad. Et vältida huulepuna sattumist hammastele, pane pärast meikimist sõrm suhu ja tõmba välja. Täitsa uskumatu kui palju huulepulka on seal, kus seda vaja ei ole! Sama võib teha muidugi ka rulli pandud pabertaskurätikuga. 
  4. Ripsmete koolutamine läheb palju lihtsamalt ja kiiremini, kui soojendad koolutajat enne kasutamist 10–15 sekundit fööniga!
  5. Need kotid su silmade all ei ole kahjuks Diorid? Kui sul ei ole aega jahedat silmakompressi teha, siis kasuta vähemalt külmkapis hoitud silmakreemi! Ja muide, külm kreem mõjub hästi, eriti kui seda spetsiaalse metallist kreemiaplikaatoriga (või teelusikaga) silmade ümber masseerida! 
  6. Veel silmadest. Tuleb ju ikka ette, et silmad on väsinud ja silmaümbrused tumedad. Hajuta heledamat peitekreemi mitte ainult silma alla, vaid ka laugudele, sest hele toon silma ümber annab kohe klaarima ilme. 
  7. Kõik teavad, et kui oled end juuksetriikijaga kõrvetanud, siis esimese asjana tuleb valusale kohale midagi külma peale panna. Aga meest pole keegi midagi rääkinud. Mesi on antibakteriaalse toimega ja võtab kohe kipituse ära, nii et proovi järgmine kord hoopis seda.

Head pidude aega soovides

teie Barbara

Sarnased artiklid

Kommentaarid