5 taskukohast käekellabrändi? Siin need on!

Foto: Casio

Olgem ausad, kui on soov oma rõivakomplektile lisada see viimane magus täpike, siis on käekellad ideaalsed aksessuaarid. Esiteks sobivad käekellad nii tööalaseks kui ka igapäevaseks kandmiseks, lisaks on need igati praktilised aksessuaarid. Paraku oleme aga harjunud arusaamaga, et kvaliteetse kella saamiseks peab rahaliselt palju panustama. Seetõttu oleme reastanud 5 taskukohast naistekäekellabrändi, mille seast võiks igaüks just selle sobiva leida.

Q&Q

Q&Q ehk pikemalt Quest & Quantity – see ei tähenda muud, kui et bränd kombineerib vastupidavaid ja kvaliteetseid kellaosi Jaapani käsitööga. Brändi missioon ongi inimeste elu rikastada kvaliteetsete ja vastupidavate Jaapani kelladega, mis on mugavad ja stiilsed. 1976. aastal asutatud Q&Q pakub suures valikus disaine ja kollektsioone, kust on igal inimesel võimalik leida sobiv kell vastavalt oma maitsele, stiilile, olukorrale ja tujule. Lai valik suuruseid, rihmasid ning muid detaile pakuvad igale kandjale võimalust endale sobiv mudel leida. Selle brändi kellade hinnad algavad kõigest 16 eurost, mistõttu on tegu eriti taskukohase tootjaga ilma, et peaks muretsema kesise kvaliteedi pärast.

Geneva

Geneva on maailma üks tuntumaid ja populaarsemaid käekellatootjaid, pakkudes hea kvaliteediga vastupidavaid aksessuaare nii meestele kui ka naistele. Ettevõte müüb kellasid nii enda kui ka teiste hinnatud moe ja elustiili brändide nime all, näiteks Kenneth Cole, Unlisted, Sean John ja paljud teised. Nende maailmatasemel disainitiim ning väga läbimõeldud ja hoolikas tootmine lubab inimestel nautida eri stiilis kellasid. Bränd ise ütleb, et nende eesmärk ongi luua käekelli, mis aitavad igal inimesel leida endale isikupärane stiili. Geneva kellade hinnad algavad 23 eurost, mispärast on see säästlik lahendus kõigile, kes eelistavad taskukohase hinnaga aksessuaare.

Victoria Walls

Victoria Walls on sündinud New Yorgis, mis on ühelt poolt üks maailma juhtivamaid moetööstuse linnu ning mis teisalt omab kirjeldamatut mõju rahvusvahelistele trendidele ja stiilidele. Seetõttu teab ka bränd, kuidas ühendada hea maitse ja teadmised sellest, kuidas näha alati stiilne välja. Bränd ütleb, et nende kellad on justkui loodud naisele, kes soovib tunda end newyorklasena mistahes linnas. Victoria Wallsi valikust leiab minimalistlikud, modernsed, puhtad ja trendikad disainid, mille materjalile ja kvaliteedile on pööratud erilist tähelepanu. Brändi meeskond valib väga hoolikalt materjale erinevatele stiilidele, veendudes, et see ühtiks kandja iseloomu, vajaduste ja ootustega. Veebipoes on võimalik soetada kella juba alates 30 eurost ning sooduskampaaniate ja eripakkumiste ajal isegi soodsamalt.

Casio

Tehases töötanud Tadao Kashio pani 1946. aastal püsti väikese ettevõtte, kus alustati vaid pisikeste varuosade tootmisega. 1957. aastal sai Casio tuntuks aga oma esimese elektroonilise kalkulaatoriga, mida kasutatakse tänapäevani. Pea 15 aastat hiljem tõi bränd turule digitaalse kvartskella, mis osutus taas kord innovaatiliseks leiutiseks. Need muutusid niivõrd populaarseks, et neid kellasid on võimalik kohata tänavapildis praegugi. Täna pakub Casio peamiselt taskukohase hinnaga digitaalseid ja mehaanilisi käekellasid, mis sobivad ideaalselt nii tööalasteks, pidulikeks kui ka igapäevasteks olukordadeks. Casio kellasid võib leida samas hinnaklassis nagu eelmainitud, mistõttu on see eriliselt mugav lahendus nii noorematele kui ka vanematele ning erinevatele stiilidele ja maitsetele.

Emily Westwood

Inglise tootja Emily Westwood usub brändina, et meid ümbritsev keskkond võib olla inspiratsiooniallikaks, kui seda tähelepanelikult jälgida. Nii süveneb brändi disainitiim eriti hoolikalt oma aksessuaaride loomisesse, kasutades maagilisi detaile, mis on loodud erilise hoolega. Seepärast võib selle brändi toodete seas kohata nii lihtsamaid disaine kui ka detaile liblikate ja lindude kujul. Nende kellade seast leiab looduslike elementite austaja just oma unikaalse mudeli ning seda eriti hea hinnaga – alates 30 eurost.

Ning lõpetuseks. Käekell on aksessuaar, mis suudab tuua iga naise välimuses esile just tema moe-eelistuse, tema unikaalse maitse. Need viis brändi on meeldivalt taskukohased, mispärast leiab igaüks nende seast endale meelepärased naistekäekellad, täiustamaks oma stiili ning tõstmaks oma enesekindlust.

*Artikkel on valminud koostöös Kaup24.ee e-poega.

Sarnased artiklid

Kommentaarid