4 aegumatut ilutoodet iga naise meigikotis

Foto: Kaup24.ee

Ilutoodete valik on nii lai, et võtab silme ees kirjuks. Ja kõik ikka selleks, et iga otsija leiaks just selle, mida ta vajab.

Ometi on kiirelt arenevas ilumaailmaski olemas klassikalised meigitooted, mida kasutades saad igal hetkel lihtsalt ja kiirelt enda välimusele soovitud tooni lisada. Kõik need mahuvad loomulikult ka igasse meigikotti.

Huulepulk

Sinu lemmikhuulepulk päästab alati hädast välja. Vajad veidikene ergutust toimekasse päeva või soovid end veidi võimestada uue kohtumise jaoks? Hea huulepulk aitab sellele kaasa! Kui sul ei ole sel hetkel enda lemmiktooni, siis kindlateks valikuteks on alati kaks varianti. Kas huulepulk, mille värv on heledam või tumedam sinu enda nahatoonist. Loomulikult tekitab vau-efekti ka sinu huultel mänglev punane huulepulk.

Huulepulga valimisel ja ostmisel arvesta enda naha alatooniga, kas see külmem või soojem? Kui veresooned sinu käsivartel on sinakad ning sulle sobivad hästi hõbedased ehted, siis on su nahal külmem alatoon. Vaata julgelt tumedamate ning sinakat või lillakat alatooni olevate huulepulkade poole. Kui aga veresooned on hoopiski rohekat värvi ja sulle sobib kuld hõbedast paremini, vali huulepulk erkpunast või oranži alatooni sisaldavate seast.

Peitepulk

Hea abiline varjamaks kõike seda, mida sa ei soovi täna näidata. Kellega meist poleks juhtunud, et läheme magama hiljem kui vaja? Sul on ees tähtis kohtumine, aga nagu alati, kõige ebasobivamal ajal, on üleöö mõni vistrik tekkinud. Tõhus peitepulk aitab peita nii tumedaid silmaaluseid, kui ka vistrikke ja punetusi.  

Kui sinu suurim probleem on tumedad silmaalused, siis vajad sa peitepulka, mille toon kahe tooni võrra heledam sinu enda nahatoonist. Kui vajad pigem aeg-ajalt abi muude ebameeldivust silumiseks näos, siis on hea valik nahaga sama tooni peitepulk. Peale kandes tupsuta peitepulka väheke soovitud kohale ning siis hajuta see laiali, et ei jääks märgatavaid üleminekurante. Kindlasti kanna peitepulk nahale loomuliku valguse käes, parim koht selleks on akna juures. Vaatle oma nägu ka erinevate külgede alt saavutamaks parimat tulemust.

Silmapliiats

Silmapliaats on ideaalne kaaslane sinu meigikotti, kui soovid võimalikult vähese ajaga tuua tähelepanu oma silmadele. Vähem mässamist kui silmalaineriga, lihtne peale kanda ning ka määrib vähem. Silmapliiatsiga saab teha nii suitsusilmi või seda kasutada ka lauvärvide asemel – selleks tee kriipsud laugudele ning hajuta näppudega laiali. Tõmmates aga tumeda joone ülemisele silma limaskestale, annad volüümi juurde oma ripsmetele.

Klassikaline silmapliiats on muidugi must. Pruun on mustast pehmem variant ja sobitub hästi ka kõikide teiste värvidega. Nendel päevadel, kui pole ennast piisavalt välja puhanud ning on vaja peita punetavaid silmi, siis kasuta loomulikku nude-tooni enda silmade siseäärtel. Või hoopiski šampanja- või metallroosat tooni.

Ripsmetušš

Jah, pikkades ripsmetes on midagi ligitõmbavat! Kui sind ei ole õnnistatud ripsmete pikkusega või tumedate ripsmetega, siis ripsmetušš päästab päeva. Nii aitab ripsmetušš silmadel näos esile tulla, kasutamata selleks lauvärve. Vajalikul hetkel võid ripsmetušši kasutada ka kulmude korrale kutsumiseks, andes neile kindla kuju ning muutes neid veidi tihedamaks.

Kuna ripsmetušši harju on erineva kuju ja suurusega, siis pead ripsmetušši valimisel läbi mõtlema oma ootused sellele. Kas soovid anda oma ripsmetele juurde lopsakust või pikkust, või on sulle oluline hoopiski, et tušš sobiks sinu tundlike silmadega?

Väike nipp veel. Soovides parimat tulemust, võid korraga kasutada mitut ripsmetušši. Enne kanna peale pikendavat ripsmetušši ja seejärel ka tihendavat. Sinu pilk ei jäta siis kedagi külmaks!

Kaup24.ee e-poest leiad kindlasti endale sobiva huule- ja peitepulga, silmapliiatsi või ripsmetušši. Need klassikalised meigitooted aitavad sul olla särav igal ajahetkel.

Mis peitub aga tuntud inimeste meigikottides?

Vabakutselise meigikunstniku Liina Põldaru meigikotis olevatest asjadest on detailne ja selgete fotodega blogipostitus tema blogis, laulva näitleja Hanna Martinsoni meigikoti sisu tutvustab aga TV3 reklaamklipp.

*Artikkel on valminud koostöös Kaup24.ee e-poega.

Kommentaarid